• Menu

  Škoda w leasingu – najkorzystniejsze auto na firmę

  auto na firmęPlanujesz zakup samochodu, ale nie masz pomysłu, z jakiej formy finansowania skorzystać? A może rezygnujesz z zakupu z powodu braku środków? Pośród wielu możliwości zakupu samochodu przedstawiamy tę, która jest najbardziej opłacalna i korzystna dla klienta kupującego firmowe auto – leasing.

  Dlaczego auto w leasingu jest atrakcyjniejszą formą niż zaciągnięcie kredytu na auto, kupowanie samochodu używanego albo kupowanie auta z salonu za gotówkę? Niezależnie od możliwości finansowych klienta leasing ma interesujące warunki i jest najbardziej opłacalną formą kupowania samochodu. Sprawdźmy, dlaczego tak jest i właściwie na czym polega leasing?

  W niniejszym artykule podpowiadamy, jakie wybrać auto do zakupu. Naszą propozycją jest Škoda w leasingu na firmę. Jest bardzo wiele istotnych zalet takiej formy finansowania, a korzyści – nieporównywalnie większe od innych form. Wystarczy poznać podstawowe informacje na ten temat, aby podjąć konkretną decyzję o zakupie. Firmowe auto musi być niezawodne i dawać gwarancję długiej żywotności. Taką zyskamy, jeśli kupimy nowe auto. Okazuje się, że jest to możliwe i w zasięgu ręki!

  Na czym właściwie polega leasing?

  Przede wszystkim leasing cechuje się wyjątkowo łatwą procedurą, zdecydowanie łatwiejszą niż różnego rodzaju kredyty. Procedura jest nie tylko łatwiejsza, lecz także o wiele korzystniejsza. Oto dlaczego tak jest.

  Zasadnicza różnica pojawia się już na samym początku, gdy przeliczana jest zdolność kredytowa klienta. W przypadku leasingu zdolność kredytowa jest ustalana na podstawie wewnętrznych kryteriów danej firmy leasingowej. Inaczej są również rozliczane koszty.

  W leasingu koszty zwykle są wrzucone w koszty uzyskania przychodu. Mamy możliwość odliczać od przychodu dowolną ratę. Odliczamy ratę netto, a nie same odsetki jak w przypadku kredytu. Zalety leasingu przewyższają inne formy zakupu samochodów, dlatego zachęcamy, aby korzystać z tego typu finansowania.

  Okazuje się również, że opłacenie samochodu gotówką wcale nie jest korzystne dla firmy, ponieważ w ten sposób firma obniża swój kapitał. Co więcej, umieszczenie od razu całej kwoty w kosztach jest niemożliwe.

  Po zakończeniu okresu rozliczeniowego mamy możliwość wykupić samochód, aby stać się jego pełnoprawnym właścicielem. Inną możliwością jest również zwrócenie starego modelu oraz wybór nowego na tych samych warunkach. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się nowinkami technologicznymi oraz wypróbować wszystkie atrakcyjne modele.

  Dodatkowo należy pamiętać, aby prowadzić ewidencję przebiegu samochodu i notować przebyte kilometry. Tzw. kilometrówkę także rozliczamy w kosztach przychodów.

  Szczegółowe informacje na temat leasingu są bardzo wartościowe, ponieważ pozwalają zredukować koszty do minimum i czerpać z wielu korzyści, które oferują Autoryzowani Partnerzy Serwisowi Škody.

  Nasza propozycja: ŠKODA Leasing

  Idealne rozwiązanie łączy największe atuty i najlepsze możliwości finansowe. Preferowaną formą leasingu jest leasing operacyjny. Jeśli chodzi o same raty, oczywiście najlepiej, gdy są możliwie jak najmniejsze. ŠKODA Leasing Niskich Rat jest na tyle atrakcyjną ofertą, że pozostawia nam możliwość wyboru, jest elastyczna i dopasowuje się do naszych preferencji.

  Dodatkową korzyścią są oferowane pakiety ubezpieczeń i ewentualność zmieniania okresu leasingowania oraz wielkości wstępnej opłaty. Przy minimalnym miesięcznym obciążeniu firmy zyskamy wiele udogodnień. Co więcej, pakiet umożliwia wybór dowolnego modelu Škody. A jeśli zechcemy po okresie leasingowym zmienić wybrany wcześniej samochód, bez trudu to zrobimy. Jest to doskonała możliwość dla firm. Pozostaje tylko wybrać się do Autoryzowanego Dealera i Serwisu Škoda.

  Gdzie kupić nową firmową Škodę?

  Autoryzowani Partnerzy Serwisowi Škody oferują najlepsze pakiety dla osób zainteresowanych zakupem nowego samochodu. Autoryzowany Dealer i Serwis Škoda daje gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, pełnowartościowego towaru oraz najlepszych warunków finansowania.

  Ponadto zaletą tego typu salonów są kompleksowe usługi z zakresu zakupu, finansowania, a także naprawy i ubezpieczenia auta. W salonach znajdziemy oryginalne części samochodowe, wykonamy okresowe badania techniczne i uzupełnimy płyny eksploatacyjne. W jednym miejscu dopełnimy wszystkich formalności oraz skorzystamy z każdego rodzaju usług. A wykonamy to bez zbędnych formalności, sprawnie i profesjonalnie.

  Korzyści płynące z leasing’u

  • większe koszty uzyskania przychodu (rata netto a nie tylko odsetki od kredytu)
  • opłata wstepna którą mozemy regulować koszt uzyskania przychodu w danym miesiacu
  • uproszczona procedura od wpłaty 10%
  • leasing nie wpływa na zdolność kredytową właściciela pojazdu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane