logo
logo
logo
logo
Opel w leasingu

Opel w leasingu konsumenckim — sposób na jazdę wymarzonym samochodem
Opublikowano: 4 sierpnia 2023

Jeśli szukasz sposobu na jazdę wymarzonym modelem Opla, leasing jest właściwym wyborem. Z tego artykułu dowiesz się, jakie korzyści niesie ta forma finansowania i jakie dokumenty będą Ci potrzebne do przeprowadzenia całej procedury.

Opel — innowacja w każdym calu

Zanim poznasz listę korzyści związanych z leasingiem Opla i dowiesz się, w jaki sposób możesz zasiąść za kierownicą wymarzonego samochodu warto cofnąć się w czasie i poznać bogatą historię niemieckiej marki. Wszystko zaczęło się w 1862 roku w niemieckim mieście Rüsselsheim nad Menem, gdzie Adam Opel rozpoczął budowę maszyn do szycia. Później firma rozszerzyła swoją działalność na rowery, a w 1899 roku wyprodukowała pierwszy samochód osobowy. Od tamtej pory inżynierowie stale udoskonalają istniejące konstrukcje. Pogoń za innowacjami jest zresztą mocno osadzona w DNA firmy. Opel wierzy, że najnowsze rozwiązania technologiczne oraz konstrukcyjne powinny być dostępne dla jak największej liczby osób, a nie tylko dla nielicznych.

Dlatego też oferta koncernu jest mocno zróżnicowana, obejmuje pojazdy na każdy gust i każdą kieszeń: od miejskich hatchbacków przez rodzinne SUV-y po samochody dostawcze. Szczególnie dużym uznaniem i popularnością cieszą się niezmiennie 2 flagowe modele OplaCorsa oraz CrosslandLeasing jest świetnym rozwiązaniem z uwagi na elastyczność finansowania. Możesz wybrać pojazd z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, na benzynę, gaz, a nawet z silnikiem hybrydowym. To jednak nie wszystko. Leasing Opla Crossland i Opla Corsy pozwala na sfinansowanie pojazdu z wyposażeniem podstawowym, a także dodatkowym – zgodnie z osobistymi potrzebami i preferencjami.

Wyposażenie podstawowe obejmuje:

  • elektryczne szyby przednie i tylne,
  • system multimedialny z ekranem dotykowym, wspierający standardy USB i Bluetooth,
  • przednią kamerę wyposażoną w technologię rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości,
  • kierownicę pokrytą skórą.

Na dodatkowe funkcjonalności składa się m.in.:

  • panoramiczna kamera cofania,
  • konsola centralna z podłokietnikiem i schowkiem,
  • system wspomagania ruszania pod górę,
  • czujnik parkowania i deszczu.

Dlaczego warto zdecydować się na Opla w leasingu?

Leasing Opla może być najprostszym sposobem na powrót do domu zupełnie nowym, bogato wyposażonym samochodem. Poznaj dodatkowe korzyści związane z tą właśnie formą finansowania.

Niższy koszt początkowy i mniejsze miesięczne raty

Leasing pozwala użytkować nowy samochód za niższy miesięczny koszt w porównaniu z innymi formami finansowania. W związku z tym, że jest to rodzaj dzierżawy, nie musisz się martwić o amortyzację. Większość umów leasingowych zawierana jest na dwa lub trzy lata – po tym czasie możesz wykupić samochód. Leasing pozwala na bardziej przemyślanie wykorzystanie gotówki zamiast przeznaczenia jej na zakup samochodu prosto z salonu.

Minimalne koszty utrzymania

Jeśli zdecydujesz się na leasing nowego Opla, będzie on objęty gwarancją producenta, więc nie musisz się martwić potencjalnie kosztownymi rachunkami za naprawy. Nowe samochody są znacznie mniej podatne na usterki, ale w przypadku jakiejkolwiek awarii wynikłej nie z Twojej winy, firma leasingowa na czas usunięcia usterki, powinna zapewnić Ci pojazd zastępczy o podobnym standardzie.

Leasing Opla na MultiSalon24.pl — wygodne rozwiązanie finansowe

Jeśli jesteś zainteresowany leasingiem Opla Corsy, Crossland lub innego pojazdu sygnowanego znakiem niemieckiego producenta, już teraz odwiedź MultiSalon24.pl. Doświadczeni dealerzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzą Cię przez cały proces finansowania. W przypadku pożyczki konsumenckiej formalności są ograniczone do minimum. Z reguły wystarczy przedłożyć dowód osobisty, ale na wszelki wypadek, warto mieć przy sobie również zaświadczenie o dochodach. Decyzję uzyskasz w ciągu kilku dni, a samochód odbierzesz z salonu.

Podczas podpisywania umowy warto pamiętać, że rata leasingu może być oparta o stałą bądź zmienną stopę procentową. Ten pierwszy wariant gwarantuje stałą wysokość zobowiązania przez cały okres trwania umowy. Może się jednak okazać, że leasing o zmiennej stopie będzie bardziej atrakcyjny i w dłuższej perspektywie pozwoli Ci zaoszczędzić więcej pieniędzy. Kwestią do rozważenia jest również oczywiście czas trwania umowy – im dłuższe zobowiązanie, tym niższa rata – i na odwrót. Aby poznać szacowaną wysokość raty, skorzystaj z kalkulatora finansowego, który znajduje się w karcie produktu, nad informacjami o samochodzie.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Stłuczka na parkingu

Stłuczka na parkingu – kto wypłaci odszkodowa...

Zatłoczone i ciasne parkingi to miejsca wyjątkowo sprzyjające...
Gdzie jechać na wakacje autem

Gdzie warto jechać na wakacje autem? 3 popula...

Na wakacje można udać się różnymi środkami transportu - można...
tanio ładować elektryka

Jak łatwo i tanio ładować elektryka, samochód...

Samochody elektryczne poruszające się po naszych ulicach już nikogo ni...
Użytkowanie samochodu elektrycznego w zimę

Użytkowanie samochodu elektrycznego w zimę...

Marznące opady deszczu, zamiecie śnieżne czy siarczyste mrozy to tylko...