logo
logo
logo
logo
Kołobrzeg-Warszawa

Pakuj bagaże i kup tanie bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa od PKP Intercity!
Opublikowano: 21 sierpnia 2022

Może morze? Co powiecie na urlop nad morzem? Północna część Polski zachwyca malowniczymi krajobrazami o każdej porze roku. Do nadmorskich miejscowości warto zajrzeć nie tylko latem, lecz także po sezonie – jesienią i zimą, gdy turystów jest już o wiele mniej.

Szukając odpowiedniego miejsca na wyjazd, polecamy przyjrzeć się atrakcjom, jakie oferuje Kołobrzeg.

Miasto położone w środkowej części wybrzeża województwa zachodniopomorskiego to przede wszystkim największe i najbardziej znane uzdrowisko w Polsce. Nie brakuje tu jednak interesujących propozycji dla miłośników aktywnego wypoczynku i rodzin z dziećmi. Chcecie się przekonać? Kupcie tanie bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa i ruszajcie na spotkanie tego niezwykłego miasta.

Ruszamy nad morze!

Z roku na rok żyjemy coraz intensywniej, a co za tym idzie – coraz szybciej. Wyczekiwany urlop staramy się więc maksymalnie wykorzystać i naładować baterie na tyle, aby mieć siłę do zmagania się z codziennymi obowiązkami. Podróż do Kołobrzegu to doskonały pomysł na krótszy lub dłuższy wypad, podczas którego odpoczniemy, zrelaksujemy się i zapomnimy na chwilę o codziennych obowiązkach. Wybierzmy przytulny hotel, opracujmy plan zwiedzania i… zaplanujmy wygodną i komfortową podróż.

Dlaczego pociąg?

Zapomnijmy o niewygodnych i męczących środkach transportu – z PKP Intercity podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Dlaczego warto pokonać trasę Kołobrzeg-Warszawa właśnie pociągiem? Korzystając z relacji od PKP Intercity, możemy liczyć na:

  • krótszy czas przejazdu – wybierając połączenie z kategorii Express InterCity Premium (Pendolino), dotrzesz na miejsce nawet w 5 godzin i 37 minut. Dodatkowo, nie musisz tracić czasu na przesiadki, ponieważ przewoźnik oferuje relację bezpośrednią;
  • komfortowe warunki – PKP Intercity zadbało o to, aby podróż upłynęła nam w dogodnych warunkach. Możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych oraz wagon restauracyjny to tylko jedne z zalet podróży komfortowymi składami kolejowymi tego przewoźnika;
  • duża liczba połączeń – dzięki różnorodnym połączeniom będziemy mogli wybrać najbardziej optymalny dla nas czas podróży. PKP Intercity udostępniło relacje Kołobrzeg-Warszawa o różnych porach dnia, więc wystarczy wybrać najbardziej optymalny dla nas termin;
  • dogodna lokalizacja – połączenie kolejowe Kołobrzeg-Warszawa pozwala nam dotrzeć na miejsce szybko i w dogodny sposób. Dworce zlokalizowane są w miejscach, do których z łatwością dotrzemy komunikacją miejską. Pamiętajmy, że loty na tej trasie są trudno dostępne – musielibyśmy korzystać z połączeń do Szczecina lub Gdańska, a następnie docierać na miejsce innym środkiem lokomocji.

Kup tanie bilety do Kołobrzegu

Aby zaoferować pasażerom jeszcze korzystniejsze warunki podróżowania, PKP Intercity przygotowało limitowane oferty, dzięki którym będziemy mogli pokonać relację Kołobrzeg-Warszawa taniej niż dotychczas. Kupując bilet w ramach „Super Promo”, zaoszczędzimy nawet 67% od ceny regularnej! Pula tanich biletów obowiązuje w pociągach EIP oraz EIC. Jeśli korzystamy z ulg ustawowych, to będą one również obowiązywały – to świetna wiadomość dla wszystkich studentów, którzy bilety na relację Kołobrzeg-Warszawa kupią w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!

Zaplanuj podróż Kołobrzeg-Warszawa wcześniej i… oszczędzaj!

Jeśli lubimy planować podróż z wyprzedzeniem, to warto skorzystać z nielimitowanej promocji, jaką oferuje nam PKP Intercity.  Na czym polega oferta „Wcześniej taniej”? Planując swoją podróż wcześniej, możemy skorzystać z promocji, która obejmuje wszystkie kategorie pociągów: EIP, EIC, IC oraz TLK w klasie drugiej na dowolnie wybranych relacjach. Kupując bilety z odpowiednim wyprzedzeniem, otrzymamy 10, 20, a nawet 30% zniżki od ceny regularnej. Wysokość rabatu uzależniona jest od momentu nabycia biletu, a zatem – im wcześniej, tym lepiej! Dodatkowo, jeśli posiadamy uprawnienia do zniżki, możemy nabyć w promocyjnej cenie bilet ulgowy.


Jak szybko dostać się do Konina? Sprawdź ofertę PKS Konin.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Co warto zobaczyć w Warszawie

Co warto zobaczyć w Warszawie?...

Warszawa to stolica Polski i jednocześnie jej największe miasto, które...
biura w Warszawie

Kiedy warto zdecydować się na wynajem biura w...

W niniejszym poradniku sprawdzimy, jak kształtuje się rynek biurowy w...
inwestycje długoterminowe

Szukasz inwestycji długoterminowych w Warszaw...

Powierzchnia lokali do wynajęcia w Warszawie stale rośnie. Dew...
luksusowe nieruchomości

Najbogatsi poszukują luksusowych nieruchomośc...

Nieruchomości cieszą się opinią najbezpieczniejszej formy lokaty kapit...