• Menu

  Szukasz inwestycji długoterminowych w Warszawie? Zainwestuj w lokal usługowy

  Powierzchnia lokali do wynajęcia w Warszawie stale rośnie. Deweloperzy, planując kolejne inwestycje, zwykle dbają o to, żeby w budynku znalazło się miejsce nie tylko na mieszkania, ale też na część usługowo-handlową. Stolica posiada ogromny potencjał na inwestycje długoterminowe. Nic więc dziwnego, że to właśnie w Warszawie coraz więcej osób decyduje się na otworzenie własnego lokalu komercyjnego.

  inwestycje długoterminowe

  Najem długoterminowy – opcja dla firm z różnych branż

  Dobrym pomysłem na inwestycję długoterminową w Warszawie jest otworzenie lokalu usługowego. To świetna opcja zarówno dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w działalności gospodarczej, jak i dla tych, którzy chcą rozwinąć już istniejący biznes lub poszerzyć zakres oferty. Najem długoterminowy to opcja dla firm z najróżniejszych branż. Lokal użytkowy można zaaranżować na gabinet lekarski, salon kosmetyczny, warzywniak, sklep z artykułami papierniczymi, kancelarię prawną, biuro nieruchomości i wiele innych. Warto pamiętać, by przed zawarciem umowy najmu lub podjęciem decyzji o zakupie lokalu, dokładnie zdefiniować swoje oczekiwania i porównać różne oferty pod kątem ceny, powierzchni czy lokalizacji.  Przykładem ciekawych lokali pod własny biznes można znaleźć na Mokotowie w inwestycji Avore https://mota-engil-re.eu/avore.

  Wybór lokalu usługowego – na co zwrócić uwagę?

  W przypadku inwestycji długoterminowej, warto dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty konkretnego lokalu. Najważniejsza jest oczywiście lokalizacja. Umiejscowienie pomieszczenia powinno być uzależnione od oczekiwań inwestora. Jeśli ma się w nim znaleźć sklep lub lokal komercyjny, warto wybrać lokalizację blisko ruchliwej ulicy lub w centrum osiedla z dużą ilością mieszkań. To z pewnością pomoże przyciągnąć potencjalnych klientów. Inaczej jest w przypadku biura, które można ulokować z dala od zgiełku centrum. Kolejnym ważnym aspektem jest dostępność miejsc parkingowych, zarówno dla pracowników, jak i klientów. Najem długoterminowy warto przemyśleć również pod kątem dogodnego dojazdu do siedziby i znajdujących się w okolicy firm, które mogą stanowić potencjalną konkurencję dla lokalu usługowego. Przed zawarciem umowy najmu lub kupna lokalu, należy sprawdzić, czy jego powierzchnia będzie wystarczająca dla danej działalności. Nie bez znaczenia pozostaje także cena, która często przesądza o zakupie lub wynajmie danej inwestycji.

  Lokale do wynajęcia w Warszawie – od dewelopera

  W przypadku firm z branży usługowo-handlowej, prowadzenie działalności na dopiero co wybudowanym osiedlu wydaje się bardzo korzystną opcją. Długoterminowy najem lokalu od dewelopera w Warszawie to sprawdzona inwestycja. W dobie przybywających osiedli, właściciele firm mają niełatwy wybór, gdzie ulokować swój biznes – czy ma to być w samym centrum miasta, czy może jednak na obrzeżach, ale z dobrym dojazdem do centrum. Co ważne, wybór lokalu użytkowego prosto od dewelopera to gwarancja, że pomieszczenie zostało wybudowane zgodnie z najnowszymi trendami i przy użyciu nowoczesnych technologii i energooszczędnych rozwiązań.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane