• Menu

  MSPO z patronatem honorowym Prezydenta

  Międzynarodowy Salon Przemysłu ObronnegoAndrzej Duda, Prezydent RP objął XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce patronatem honorowym.

  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) jest jednym z najistotniejszych wydarzeń organizowanych w Targach Kielce.

  W pierwszych edycjach w MSPO uczestniczyło kilkadziesiąt firm, a po 25 latach liczba wystawców sięga 618 z 30 krajów świata. Zeszłoroczna, jubileuszowa edycja targów przyciągnęła do Kielc niemal 40 tysięcy zwiedzających. To trzecia co do wielkości wystawa branży obronnej w Europie, zaraz po Paryżu i Londynie.

  „Z wyrazami uznania dla Zarządu Targów Kielce S.A., organizatora Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego; w przekonaniu, że mające wieloletnią tradycję przedsięwzięcie, które prezentuje najnowsze osiągnięcia polskiego i zagranicznego przemysłu zbrojeniowego, przyczynia się do promocji i rozwoju naszej narodowej gospodarki (..)” – tak Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej napisał w oficjalnym oświadczeniu potwierdzającym patronat.

  Kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy to wizytówka miasta  i Regionu Świętokrzyskiego. Od ponad 25 lat, drugi pod względem wynajętej powierzchni i liczby wystawców ośrodek targowy w Europie Środkowo – Wschodniej, przyciąga do Kielc przedstawicieli firm i instytucji z całego świata. Rocznie Targi Kielce odwiedza 254 000 zwiedzających z 56 krajów. Ośrodek dysponuje 90 000 m2 powierzchni, w tym 36 000 m2 w 7 halach z nowoczesną infrastrukturą.

  XXVI Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego odbędą się w Targach Kielce od 4 do 7 września 2018.

  Jedna odpowiedź do “MSPO z patronatem honorowym Prezydenta”

  1. Mone pisze:

   Dziękuję. 3

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane