• Menu

  MSPO 2018 coraz bliżej

  W zeszłym roku Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego świętował 25-lecie. Już teraz trwają przygotowania do 26. edycji targów z tradycjami, które z każdym rokiem liczniej przyciągają przedstawicieli sektora obronnego i miłośników militariów

  MSPO to jedne z najważniejszych targów branżowych w Europie. Stanowią one okazję do zaprezentowania najnowszych osiągnięć przemysłu obronnego, zapoznania się z innowacjami, które mają szansę zawojować rynek, a także wysłuchać prelekcji, wziąć udział w pokazach sprzętu. To również świetna okazja do promocji Polski, krajowej gospodarki i oferty obronnej.

  Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4–7 września. Przygotowania do MSPO już trwają, bo wystawa z takim rozmachem i bogatym programem merytorycznym, przyciągająca tak wielu wystawców i zwiedzających wymaga solidnego zaplecza organizacyjnego. Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja cieszących się uznaniem środowiska i popularnością kieleckich targów wojskowych przeszła do historii jako wyjątkowo udana i przyciągnęła do Kielc blisko 40 tysięcy osób. Niewykluczone, że w tym roku padnie kolejny rekordowy wynik. Na tę chwilę trudno mówić o liczbie wystawców, gdyż firmy cały czas się zgłaszają, ale wiele przedsiębiorstw i instytucji już potwierdziło swój udział.

  Zbliżająca się edycja MSPO po raz kolejny została objęta honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy, co tylko potwierdza rangę wydarzenia. Prezydent w oficjalnym piśmie skierowanym do prezesa zarządu Targów Kielce podkreślił znaczenie wystawy i zwrócił uwagę na fakt, że 26. edycja odbędzie się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane