• Menu

  LEK-AM – firma godna zaufania

  TorunMiniLista

  PR manager Danuta Hanna Jakubowska, kierownik Zespołu KAM Grzegorz Wojciechowski, Agnieszka Wojciechowska oraz finalistki Minilisty Przebojów w Toruniu

  Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. od piętnastu lat zajmuje się z dużym sukcesem nie tylko produkcją i sprzedażą wyrobów medycznych, ale często wspiera ciekawe inicjatywy kulturalne i gospodarcze. Firma otrzymała także wiele wyróżnień i nagród za jakość swoich produktów oraz  stosowanie dobrych praktyk w biznesie.

  7 marca 2016 roku w Sound Garden Hotel odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono laureatów rankingu 50 najbardziej kreatywnych w biznesie. Imprezę zorganizował miesięcznik Brief. Firma LEK-AM była partnerem strategicznym przedsięwzięcia. Firmę na uroczystości reprezentowały: Danuta Hanna Jakubowska, rzecznik prasowy, która wręczała jedną z nagród, oraz  Małgorzata Wójcik, dyrektor personalna, która wzięła udział w debacie.

  Toruńska Minilista Przebojów

  Firma LEK-AM od trzech lat wspiera imprezę charytatywną, od 24 lat organizowaną prywatnie przez Mariolę i Bogdana Jankowiaków. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na dziecięce hospicjum „Nadzieja”. Impreza ma formułę „miniplayback show” – dzieci klas I-III szkół podstawowych wcielają się w dorosłe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Toruński Teatr im. W. Horzycy, w którym odbywa się finał imprezy po brzegi zapełnia się publicznością. LEK-AM funduje specjalne nagrody wykonawcom, a Grzegorz Wojciechowski, kierownik Zespołu KAM wraz z rodziną pracują jako wolontariusze.

  LEK-AM laureatem programu Dobra Firma 2015

  Kapituła Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma 2015 pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk jednogłośną decyzją przyznała firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. tytuł Laureata Programu. Wysoko oceniono działania firmy związane z wdrażaniem zasad odpowiedzialnego biznesu, zwłaszcza zaangażowanie społeczne, budowanie dobrych relacji z różnymi grupami interesariuszy, również z pracownikami.

  II Europejski Kongres Jakości

  Blisko 600 uczestników, 10 paneli tematycznych, warsztatów i spotkań oraz 3 wystąpienia specjalne. Tak w liczbach przedstawiała się II edycja Europejskiego Kongresu Jakości, zorganizowanego przez Fundację Qualitas, który 17 marca 2016 roku odbył się w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz samorządów, którzy cały dzień dyskutowali na tematy związane z jakością.

  Kluczowym punktem programu było jubileuszowe, dziesiąte rozdanie Certyfikatów JAKOŚĆ ROKU® przedsiębiorstwom, organizacjom oraz jednostkom naukowo-badawczym, dla których w 2015 roku wysoka jakość produktów, usług oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowiła priorytet i wyznaczała ścieżkę rozwoju. Spośród laureatów więcej niż połowa otrzymała certyfikat po raz drugi lub kolejny, dając tym samym dowód sumienności i konsekwencji w działaniach projakościowych oraz promowaniu dobrych praktyk biznesowych.

  Po raz pierwszy wręczono także wyróżnienia w kategorii Wybór Polaków, które przyznawano na podstawie raportów w zakresie najwyżej cenionych przez konsumentów produktów i usług. W tej edycji odebrały je Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o., które  rok wcześniej otrzymało wyróżnienie w kategorii Produkt. Warto nadmienić, że firma, otrzymała również specjalne wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU® Brąz.

  www.lekam.pl

  (art. spons.)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane