• Menu

  Wynajem agregatów prądotwóczych – sposób na zasilanie imprezy plenerowej.

  Zakup agregatu to ogromny wydatek. Na szczęście organizatorzy imprez plenerowych mogą zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych o różnych mocach – na przykład 100 kw, 10kw czy 40kw.

  1. Agregaty prądotwórcze wynajem
  2. Agregat prądotwórczy cichy
  3. Wynajem agregatów prądotwórczych

  Wynajem agregatów prądotwóczych

  Festyny, różnego typu jarmarki czy targi, a nawet wesela i inne uroczystości rodzinne – wszystkie te imprezy łączy fakt, że coraz częściej organizujemy je na dworze. Eventy w plenerze mają wiele zalet i dla gości zwykle są okazją do bardzo dobrej zabawy, ale ich organizatorzy muszą zmierzyć się z wieloma problemami.

  Najważniejszym z nich są trudności w dostarczeniu energii elektrycznej na miejsce zabawy. Na szczęście rozwiązanie takich problemów nie jest skomplikowane – wystarczy wyposażyć się w agregat prądotwórczy.

  Agregaty prądotwórcze wynajem

  Agregat prądotwórczy to urządzenie, które dzięki zasilanej silnikiem spalinowym prądnicy wytwarza energię elektryczną. Ich transport, o ile dysponujemy odpowiednim samochodem lub przyczepą, nie sprawia większych problemów, dzięki czemu mogą one być używane wszędzie tam, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest utrudniony.

  Agregaty umożliwiają więc organizację imprez w parkach, na łąkach, plażach czy innych terenach rekreacyjnych, zapewniając energię niezbędną między innymi do nagłośnienia i oświetlenia sceny.

  Agregat prądotwórczy cichy

  By agregat dostarczył odpowiednią ilość energii, a impreza okazała się udana, jej organizatorzy muszą dobrać właściwe urządzenie. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, jakie zapotrzebowanie na energię mają łącznie wszystkie sprzęty elektryczne używane podczas eventu i dobrać agregat o wystarczającej mocy czynnej.

  Ten parametr podawany jest w kilowatach (kW – na przykład 10 kW lub duże urządzenia 100 kW), w przeciwieństwie do mocy biernej, której jednostką jest kilowoltoamper (kVA) i która jest o około 20 procent większa. Poza tym ważne jest też ycie paliwa i głośność przy pracy – podczas imprez najlepiej sprawdza się agregat prądotwórczy cichy.

  Wynajem agregatów prądotwórczych

  Wysokiej klasy agregaty mogą kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla osób czy instytucji tylko okazjonalnie organizujących imprezy to zbyt duży wydatek. Warto więc zdecydować się na wynajem agregatów prądotwórczych.

  Plusem takiego rozwiązania jest fakt, że specjaliści firmy pomogą wybrać odpowiednie dla danego eventu urządzenie, a także rozdzielnię i okablowanie. W ofercie firmy Eventserwis.com znajdziemy urządzenia o różnej mocy – zarówno 5 kW, jak i 40kW czy nawet 200 kW.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane