• Menu

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o telewizji w jakości 4K

  Czy wiesz, na czym polega telewizja online i jakie możliwości gwarantuje 4K? Nie czekaj dłużej i już dziś poznaj wszystkie zalety, jakie kryje sobie hybryda tradycyjnej telewizji z Internetem.

  Telewizja online nowej generacji

  Rozwój technologii dostrzegalny jest na każdy kroku. Codziennie korzystamy z nowoczesnych i funkcjonalnych smartfonów, jeździmy coraz lepszymi samochodami – wszystkie urządzenia mogą więcej, często są też źródłem rozrywki. Wszechobecny postęp nie ominął oczywiście szeroko rozumianej telewizji, a jej dzisiejsze oblicze znacząco różni się od tego, co było w zasięgu ręki użytkowników jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu.

  telewizja online

  Jedną z głównych różnic jest jakość dźwięku i obrazu. Rozdzielczość 4K to obraz 3840 x 2160 pikseli i jest czterokrotnie większa pod kątem pikseli niż popularne Full HD. Telewizja 4K gwarantuje tak dokładne odwzorowanie kolorów i wszelkich detali, że możesz poczuć się niczym świadek wydarzeń mających miejsce w filmie czy serialu. Oglądając mecz piłkarski dostrzeżesz nawet twarze kibiców, nie wspominając już o głównych aktorach tego widowiska. Podobnie wygląda to również w przypadku dźwięku, co najłatwiej zauważyć np. podczas emisji koncertu. To jednak nie wszystko – telewizja online zapewnia użytkownikom znacznie więcej i to na każdym kroku.

  Na co pozwala telewizja online?

  Telewizja online, jak sama nazwa wskazuje, gwarantuje dostęp do Internetu. Dzięki temu otrzymujesz własną sieć bezprzewodową, z którą możesz połączyć wszystkie urządzenia pozwalające na to, jak np. smarfony czy komputery osobiste. Nowoczesne dekodery posiadają bardzo użyteczne funkcje, dzięki którym nie ominie cię żaden interesujący program. W każdej chwili możesz przewinąć do tyłu lub zastopować wybrany program czy film, bez trudu go również nagrasz.

  Największa rewolucją, a także bez wątpienia przyszłością telewizji online, są serwisy streamingowe, takie jak VOD. Zdaniem ekspertów tak właśnie będzie wyglądała telewizja za kilka lub najdalej kilkanaście lat. VOD to zasób ogromnych możliwości dla każdego użytkownika – w ciągu krótkiej chwili możesz odtworzyć wybrany z biblioteki film w doskonałej jakości i bez reklam. Nie jesteś w ten sposób skazany na ramówkę określonej stacji, twój seans nie zostanie też przerwany w żaden sposób w kulminacyjnym momencie. Jeśli chcesz zaparzyć kawę lub zamówić pizzę, po prostu zastopujesz swój ulubiony serial i za moment do niego wrócisz. Dzięki VOD otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali, w tym również kinowych nowości. Biblioteka jest też stale rozszerzana, także o kultowe propozycje, które każdy powinien zobaczyć.

  Telewizja online to przede wszystkim najlepsza rozrywka dostępna dla każdego, a także komfortowa i wygodna obsługa – wystarczy do tego jeden pilot. Zapomnij o nudzie i zadbaj o najlepszą telewizję online, która gwarantuje nieprawdopodobne możliwości na każdym kroku. Przyszłość dzieje się już dziś, czego doskonałym dowodem jest telewizja 4K i telewizja online nowej generacji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane