• Menu

  Telewizja 4K – gdzie znaleźć najlepszą ofertę?

  Jak wybrać korzystną ofertę dla telewizji 4K? Na co zwrócić uwagę, aby podpisać umowę z najlepszym dostawcą telewizji?

  Telewizja 4K – czemu warto?

  Technologia stale się rozwija, a jej kolejne projekty możemy zaobserwować w każdej dziedzinie życia. Jednym z przykładów jest chociażby telewizja 4K, która gwarantuje niesamowite wrażenia podczas każdego seansu. Format 4K odnosi się bezpośrednio do rozdzielczości wyświetlanego obrazu, która ma około 4 000 pikseli w poziomie – około, gdyż dokładna rozdzielczość w formacie kinowym wynosi 4096 x 2160, podczas gdy w formacie telewizyjnym 3840 x 2160. Oglądanie telewizji w 4K, określanej także jako UHD, to sama przyjemność, a co więcej – tego typu usługi są dość łatwo dostępne, wystarczy odpowiedni telewizor oraz sprawdzony dostawca telewizji. Jak jednak wybrać najlepszą ofertę telewizji 4K?

  Telewizja 4K

  Telewizja 4K – na co zwrócić uwagę?

  Dostawcy telewizji mają bardzo zróżnicowane oferty dla swoich klientów, okresowo mogą występować też rozmaite promocje, dlatego warto sprawdzić warunki kilku operatorów. Wybór na rynku jest bardzo szeroki, prym wiodą tacy operatorzy jak UPC, Vectra, czy INEA. Przeglądając dostępne możliwości, z pewnością należy zwrócić uwagę na dostępną liczbę kanałów, szczególnie kanałów TV w 4K. Bez wątpienia na ostateczną decyzję wpływ mają też takie czynniki, jak dodatkowe pakiety kanałów oraz cena.

  Telewizja online – przyszłość bliższa, niż myślisz

  W ostatnich latach coraz więcej mówi się o telewizji online, która sama w sobie stanowi hybrydę telewizji w tradycyjnym wydaniu z szybkim Internetem. Takie połączenie otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości, np. nagrywanie programów, oglądanie telewizji w najwyższej jakości na kilku telewizorach jednocześnie dzięki usłudze multiroom oraz dostęp do serwisów streamingowych i bibliotek VOD. Dlatego też dostawcy telewizji i Internetu coraz częściej tworzą oferty zawierające pakiet usług. Wykonując zatem niewielki research możesz zyskać najszybszy Internet i telewizję światłowodową z kanałami TV w jakości 4K – i to na jednej umowie. Odnośnie prędkości transmisji danych warto zauważyć, że obecnie najszybszy Internet w Polsce to symetryczny światłowód oferowany przez operatora INEA.

  Wybór telewizji i Internetu od jednego dostawcy ma także inne zalety – w ten sposób możesz płacić rachunki za obie usługi u tego samego operatora. Zyskasz mniej formalności, a znacznie więcej rozrywki i przyjemności. Jeśli szukasz najlepszej oferty telewizji 4K, koniecznie sprawdź oferty razem z Internetem i zwróć uwagę na wspomniane wcześniej parametry – najlepszy dostawca usług internetowych i telewizji powinien zapewnić stabilne usługi.

  Jedna odpowiedź do “Telewizja 4K – gdzie znaleźć najlepszą ofertę?”

  1. Aga Sz pisze:

   Tylko me Media dla idiotów

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane