logo
logo
logo
logo
Aplikacja mobilna,

Stwórz aplikację mobilną razem z firmą Develos!
Opublikowano: 7 grudnia 2023

To już odległe czasy, kiedy telefony służyły nam wyłącznie do wysyłania SMS-ów i wykonywania połączeń. Obecnie wszystko się zmieniło: smartfony stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Pozwalają nam one korzystać z różnorodnych aplikacji mobilnych, które umożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału naszych urządzeń. Jeśli marzysz o stworzeniu idealnej aplikacji mobilnej dla Twoich klientów, zastanów się, komu powierzyć jej stworzenie.

Co to jest aplikacja mobilna? Definicja

Aplikacja mobilna, którą mogą zaprojektować dla Ciebie eksperci z firmy Develos, to po prostu oprogramowanie, które działa na urządzeniach przenośnych takich jak smartfony czy tablety, a ich głównym celem jest rozszerzenie ich podstawowych funkcji. Ponoć każdy, kto posiada smartfon, ma na nim zainstalowanych około 30 aplikacji mobilnych, choć oczywiście na co dzień korzysta jedynie z kilku. Warto podkreślić, że istnieją różne rodzaje aplikacji mobilnych, a do najpopularniejszych zaliczamy:

 • aplikacje społecznościowe – np. Facebook,
 • aplikacje m-commerce – np. Empik,
 • aplikacje nawigacyjne – np. Mapy Google,
 • aplikacje finansowe – np. IKO,
 • aplikacje informacyjne – np. Onet,
 • aplikacje do nauki – np. Duolingo,
 • gry mobilne.

Do czego przydatne są aplikacje mobilne?

Nie do końca jesteś pewien, do czego w ogóle mogą przydać Ci się aplikacje mobilne? Powinieneś zatem wiedzieć, że umożliwiają one:

 • prowadzenie sprzedaży,
 • zwiększenie wiarygodności i świadomości marki,
 • dotarcie do większej ilości klientów,
 • szybsze osiąganie celów biznesowych,
 • podnoszenie atrakcyjności oferty.

Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnej z Develos

Są liczne powody, dla których warto zdecydować się na zaprojektowanie i stworzenie aplikacji mobilnej z Develos. To sposób na to, aby pozyskać nowych klientów, zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić pieniądze (nie musisz drukować gazetek czy ulotek) czy poprawić swój wizerunek wśród odbiorców. Komu powierzyć to zadanie?

Wiedz, że w ten proces muszą być zaangażowani specjaliści z różnych dziedzin i obszarów, zatem najlepiej będzie, jak zaufasz w tym zakresie firmie Develos, projektującej aplikacje mobilne dla najpopularniejszych systemów operacyjnych. Zapewnia dodatkowo konsultacje, doradztwo i pomoc techniczną. Już dziś podejmij decyzję i przyciągnij nowych klientów. Stawiając na aplikację mobilną, sprawisz, że Twoja oferta stanie się jeszcze atrakcyjniejsza dla osób uwielbiających rozwiązania mobilne. Poza tym ten sposób to dodatkowa metoda promocji, ponieważ aplikacja będzie widoczna w Google Play czy App Store.

Już dziś skontaktuj się ze specjalistami i umów na spotkanie, na którym zostaną omówione Twoje oczekiwania, a eksperci powiedzą, jak będzie wyglądała realizacja projektu. Warto zaznaczyć, że zespół ekspertów może zająć się nie tylko stworzeniem nowej aplikacji mobilnej, ale zaopiekować się także już tą istniejącą. Jeśli masz aplikację, która Twoim zdaniem potrzebuje poprawek lub nowych funkcji, zgłoś się do firmy Develos!

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

systemy CADCAM

Jak poprawić efektywność produkcji dzięki cad...

Optymalizacja produkcji pozwala obniżyć koszty i czas wytworzenia nowe...
platformy barterowe

Jak działają platformy barterowe?...

Współczesna gospodarka oferuje szeroki wachlarz metod transakcji, w kt...
Polcom

Zarządzanie Infrastrukturą IT przez Polcom: G...

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, zarządzanie infrastruk...
management as

Wszystko co musisz wiedzieć o management as a...

Dynamiczny rozwój technologii w XXI wieku przyczynił się do wielu powa...