• Menu

  Trzy powody, dla których warto mieć telefon w abonamencie

   telefon w abonamenciePrzedłużenie umowy, zmiana planu taryfowego lub dotychczasowego operatora telefonii komórkowej – te zwrotne momenty podsuwają decyzję, z którą często zmaga się wielu abonentów – karta czy abonament?

  Opłacanie co miesiąc zryczałtowanej kwoty, dzięki której można mieć nieograniczony dostęp do niektórych usług to niewątpliwie jedna z wielu zalet umowy abonamentowej. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na telefon w abonamencie.

  1. Pełna swoboda

  Płatność postpaid to obecnie główna metoda rozliczania rachunku abonamentowego – klient otrzymuje fakturę dopiero po upływie okresu rozliczeniowego, dzięki czemu doskonale wie, za co płaci. Dodatkowo,  w przypadku zaistnienia nagłej potrzeby, klient w trakcie miesiąca może wykroczyć poza limity określone w umowie i regulaminie. Rzecz jasna, później będzie musiał zapłacić proporcjonalnie wyższy rachunek, jednak brak ograniczeń jest dużym plusem, zwłaszcza dla tych, którzy z wielu  usług korzystają w różnym stopniu.

  1. Bezpieczeństwo korzystania z usług

  Umowę abonamentową podpisuje się najczęściej na dwa lata (można także znaleźć opcje na rok oraz trzy) i w tym czasie można mieć pewność, że cena za usługi na pewno nie wzrośnie, a wielkość transferu, liczba minut czy smsów dostępnych w taryfie nie ulegnie zmianie. Niektórzy operatorzy, przewidują w swojej ofercie opcję „no limits”, która przewiduje nieograniczony dostęp do internetu, a także rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu.

  1. Nowy telefon i inne korzyści

  Korzystanie z abonamentu to także możliwość nabycia wysokiej jakości smartfona bez konieczności jednorazowego wydawania dużej kwoty. Comiesięczna opłata za usługi, połączona z ratą za telefon, to nie tylko wygoda (nie trzeba osobno dokonywać opłat), ale także możliwość korzystania z wielu promocji i zniżek na urządzenia, które pojawiają się zwłaszcza w okresie okołoświątecznym.

  Dodatkowo, osoby przenoszące numer z innej sieci, mogą również liczyć na korzystne rabaty. Niektórzy operatorzy oferują także korzystne pakiety abonamentowe dla rodzin – w zależności od liczby osób, kwota, jaką będzie musiał zapłacić każdy członek rodziny, będzie proporcjonalnie mniejsza.

  Jeżeli myślisz o zakupie telefonu na abonament i poszukujesz atrakcyjnych ofert, zajrzyj na:  https://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml i zobacz, co oferuje firma T-mobile.

  Materiał partnera

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane