logo
logo
logo
logo
Pan Wybierak

Co to jest Pan Wybierak?
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

W momencie, gdy zbliża się koniec umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych, jest to czas nadziei dla większości klientów na pozyskanie znacznie lepszej i ciekawszej oferty. Pojawiają się jednak liczne pytania: na jaką ofertę się zdecydować? U kogo? Za ile?

Pan Wybierak i jego możliwości

Właśnie dla takich osób powstał serwis PanWybierak.pl, który w znacznym stopniu pomoże w zmierzeniu się z problemem usług telekomunikacyjnych. Pan Wybierak to nic innego, jak porównywarka usług telekomunikacyjnych dostępnych w wybranej lokalizacji, a także pośrednik w zawieraniu umów z usługodawcami.

W bazie serwisu znajdują się wszystkie aktualne oferty dostawców, co oczywiście nie jest czymś nadzwyczajnym dla porównywarki, ale znacząco zwiększa poczucie wyboru najlepszej oferty na rynku. Portal jest bardzo prosty i przejrzysty, a co za tym idzie bardzo intuicyjny w obsłudze. Pan Wybierak działa na rynku już od pewnego czasu i cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród nowych klientów. Na czym jednak polega jego działanie?

Zasady działania portalu

Pan Wybierak oferuje możliwość porównania wszystkich dostępnych usług telekomunikacyjnych w wybranej przez użytkownika lokalizacji. Na stronie głównej serwisu należy wpisać miasto, aby portal mógł wykazać wszystkie dostępne rozwiązania, jakie obowiązują w danym regionie. Po zatwierdzeniu położenia portal szczegółowo wykaże wszystkie oferty w rozróżnieniu na telewizję lub telefon, a także z wyszczególnieniem ofert pakietowych.

Wyniki zgrupowane są w usługi pojedyncze lub łączone – pakiety podwójne, jak również potrójne. Użytkownik musi wybrać preferowany zakres usług, a następnie zostanie on przeniesiony do ekranu, który prezentuje dostępne w danej lokalizacji oferty oraz operatorów. Ponadto całą listę można filtrować według zadanych parametrów, np. w przypadków telefonów komórkowych, według darmowych minut, ilości smsów lub transferu danych – rosnąco lub malejąco.

Z lewej strony ekranu znajdują się dodatkowe suwaki, za pomocą których można jeszcze bardziej zawęzić wyniki, dostosowując je do własnych parametrów. Szczegóły konkretnych ofert zaprezentowane są w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu można dokładnie prześledzić i porównać wszystkie koszty i opłaty, jakie niosą za sobą konkretne pakiety. Jeśli użytkownikowi przypadły do gustu dwie konkretne oferty, wówczas istnieje możliwość ich jeszcze bardziej szczegółowego porównania na osobnej podstronie.

Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – jest całkowicie darmowy i świetnie się sprawdza. Bardzo użytecznym rozwiązaniem jest możliwość porównania dwóch interesujących nas ofert, co jest dość częstym zjawiskiem na ostatnim etapie wyboru. W dobie różnego rodzaju porównywarek usług, Pan Wybierak zdaje się idealnie wpasowywać w nurt ułatwiania życia internautom.

 

Tagi: , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: 4 komentarze
 • Mateusz7238 pisze:

  Dużo lepszą porównywarką ofert Internetu w Polsce jest dostawcy-internetu.pl W bazie znajduje się ponad 4 tys. firm

 • surfer pisze:

  Nieintuicyjna strona, nie wiadomo gdzie co jest i o co chodzi. Dlaczego powstają takie dziwadła, które wywołują odruch wyjścia do Google?

 • WW pisze:

  PAN WYBIERAK to bardzo dobra porównywarka
  Znasz od razu cenę parametry dane osprzętu za co musisz dopłacić jaki możesz dodatkowe pakiety wykupić
  na jaki okres umowa oraz poznasz datę instalacji
  To wszytko załatwiłem w 5min
  A strona jest na pewno bardziej intuicyjna niż dostawcy-internetu.pl

 • tOMEK pisze:

  Gówniane strony…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Optymalizacja kosztów usług telekomunikacyjnych

Optymalizacja kosztów usług telekomunikacyjny...

W dzisiejszych czasach korzystanie z telefonów komórkowych sta...
hard reset

Nie tylko jeden sposób na hard reset –...

Hard reset telefonu wykonuje się rzadko, ale to najprostsza, a jednocz...
Heyah 01

Heyah01 – poznaj korzyści z zakupu oferty prz...

Heyah 01 to rewolucyjna oferta na kartę, która umożliwia korzy...
ekran iPhone

Wymiana ekranu w iPhone 11 – co warto wiedzie...

Każda kolejna generacja telefonów – flagowców aspiruje do tytułu najba...