• Menu

  Co to jest Pan Wybierak?

  porównywarka usług telekomunikacyjnychW momencie, gdy zbliża się koniec umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych, jest to czas nadziei dla większości klientów na pozyskanie znacznie lepszej i ciekawszej oferty. Pojawiają się jednak liczne pytania: na jaką ofertę się zdecydować? U kogo? Za ile?

  Pan Wybierak i jego możliwości

  Właśnie dla takich osób powstał serwis PanWybierak.pl, który w znacznym stopniu pomoże w zmierzeniu się z problemem usług telekomunikacyjnych. Pan Wybierak to nic innego, jak porównywarka usług telekomunikacyjnych dostępnych w wybranej lokalizacji, a także pośrednik w zawieraniu umów z usługodawcami.

  W bazie serwisu znajdują się wszystkie aktualne oferty dostawców, co oczywiście nie jest czymś nadzwyczajnym dla porównywarki, ale znacząco zwiększa poczucie wyboru najlepszej oferty na rynku. Portal jest bardzo prosty i przejrzysty, a co za tym idzie bardzo intuicyjny w obsłudze. Pan Wybierak działa na rynku już od pewnego czasu i cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród nowych klientów. Na czym jednak polega jego działanie?

  Zasady działania portalu

  Pan Wybierak oferuje możliwość porównania wszystkich dostępnych usług telekomunikacyjnych w wybranej przez użytkownika lokalizacji. Na stronie głównej serwisu należy wpisać miasto, aby portal mógł wykazać wszystkie dostępne rozwiązania, jakie obowiązują w danym regionie. Po zatwierdzeniu położenia portal szczegółowo wykaże wszystkie oferty w rozróżnieniu na telewizję lub telefon, a także z wyszczególnieniem ofert pakietowych.

  Wyniki zgrupowane są w usługi pojedyncze lub łączone – pakiety podwójne, jak również potrójne. Użytkownik musi wybrać preferowany zakres usług, a następnie zostanie on przeniesiony do ekranu, który prezentuje dostępne w danej lokalizacji oferty oraz operatorów. Ponadto całą listę można filtrować według zadanych parametrów, np. w przypadków telefonów komórkowych, według darmowych minut, ilości smsów lub transferu danych – rosnąco lub malejąco.

  Z lewej strony ekranu znajdują się dodatkowe suwaki, za pomocą których można jeszcze bardziej zawęzić wyniki, dostosowując je do własnych parametrów. Szczegóły konkretnych ofert zaprezentowane są w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu można dokładnie prześledzić i porównać wszystkie koszty i opłaty, jakie niosą za sobą konkretne pakiety. Jeśli użytkownikowi przypadły do gustu dwie konkretne oferty, wówczas istnieje możliwość ich jeszcze bardziej szczegółowego porównania na osobnej podstronie.

  Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – jest całkowicie darmowy i świetnie się sprawdza. Bardzo użytecznym rozwiązaniem jest możliwość porównania dwóch interesujących nas ofert, co jest dość częstym zjawiskiem na ostatnim etapie wyboru. W dobie różnego rodzaju porównywarek usług, Pan Wybierak zdaje się idealnie wpasowywać w nurt ułatwiania życia internautom.

   

  4 odpowiedzi na “Co to jest Pan Wybierak?”

  1. Mateusz7238 pisze:

   Dużo lepszą porównywarką ofert Internetu w Polsce jest dostawcy-internetu.pl W bazie znajduje się ponad 4 tys. firm

  2. surfer pisze:

   Nieintuicyjna strona, nie wiadomo gdzie co jest i o co chodzi. Dlaczego powstają takie dziwadła, które wywołują odruch wyjścia do Google?

  3. WW pisze:

   PAN WYBIERAK to bardzo dobra porównywarka
   Znasz od razu cenę parametry dane osprzętu za co musisz dopłacić jaki możesz dodatkowe pakiety wykupić
   na jaki okres umowa oraz poznasz datę instalacji
   To wszytko załatwiłem w 5min
   A strona jest na pewno bardziej intuicyjna niż dostawcy-internetu.pl

  4. tOMEK pisze:

   Gówniane strony…

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane