• Menu

  Pożyczka bez dochodów

  Dokumentowanie dochodów w dzisiejszych czasach może być problemem dla sporej liczby młodych osób, wchodzących dopiero na trudny rynek pracy. Umowy śmieciowe i opłacanie części wynagrodzenia „na rękę”, czy nadal popularny proceder pracy „na czarno” skutecznie uniemożliwiają wielu polskim rodzinom staranie się o kredyt bankowy. Co robić jeśli potrzebujemy dodatkowych środków a nie mamy możliwości przedstawienia zaświadczenia o zarobkach?

  Pożyczka bez dochodów

  Od dłuższego czasu na polskim rynku finansowym starać można się o tak zwane pożyczki bez dochodów. Są to propozycje pożyczkowe dla osób, które z różnych przyczyn nie mają możliwości udokumentowania swoich zarobków. Udzielane są w większości przypadków przez pozabankowe firmy pożyczkowe na warunkach zaskakująco zbliżonych do kredytów bankowych.

  Aby uzyskać środki w ramach takiej pożyczki wystarczy posiadać dowód osobisty. Nie ma potrzeby przedstawiania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających zarobki (zaświadczenie, PIT, wyciąg z konta). Podstawą takich ofert są oświadczenia klienta.

  Kwoty pożyczek bez dochodów są ograniczone do bezpiecznego dla pożyczkobiorców pułapu kilkunastu tysięcy złotych. Oprocentowanie takich pożyczek zazwyczaj zamyka się w graniach 25-30%, co jest niezłym wynikiem zważywszy na ilość wymaganych formalności. Czas realizacji takiej pożyczki jest zdecydowanie krótszy niż w bankach. Cały proces załatwić możemy w trakcie jednej wizyty w salonie firmy.

  Co ciekawe istnieją również pożyczki internetowe, które umożliwiają otrzymanie środków bez wychodzenia z domu. Zasada działania jest prosta: wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej, poczekać na przyjazd kuriera z umową a po jej podpisaniu środki otrzymujemy na konto. To najprostsze rozwiązanie pożyczkowe dostępne na polskim rynku.

  Pożyczka przez internet na konto na raty to łatwy sposób na uniezależnienie się od kredytów bankowych. Jeśli otrzymanie zaświadczenia o zarobkach jest dla Ciebie problemem możesz bez przeszkód skorzystać z ofert tego typu w internecie, czy też w większości pozabankowych firm pożyczkowych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane