• Menu

  PGD Flota laureatem Fleet Derby

  PGD Flota – ponad dealerski dział Grupy PGD wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze klientów flotowych – został laureatem Fleet Derby – plebiscytu zorganizowanego przez Magazyn Fleet. Jurorami w plebiscycie są profesjonaliści z branży flotowej, dlatego nagroda jest wysoko ceniona w środowisku.

  W tym roku w plebiscycie oddano ponad 76 tysięcy głosów. Dla nas nagroda ma szczególne znaczenie nie tylko z uwagi na tak szacowne jury, ale także dlatego, że PGD Flota utworzyliśmy jedenaście lat temu, zatem statuetka  potwierdza, że nasz standard flotowej opieki sprzedażnej i posprzedażnej, sukcesywnie modyfikowany i wzbogacany, wciąż zasługuje na uznanie powiedział Piotr Chwedyk, dyrektor PGD Flota, który odbierał nagrodę. Przyznał on jednocześnie, że werdykt jury dopinguje cały zespół do dalszego podnoszenia konkurencyjności ofert i jakości usług PGD Flota adresowanych do firm dysponujących zarówno flotą własną, jak i zarządzaną.

  Oferta flotowego dealera rozwija się wraz z rozwojem Grupy PGD, także ze względu na bezpośrednią współpracę z już dziesięcioma markami oraz poszerzenie geograficzne, ostatnio o rynek wielkopolski. Zgodny z oczekiwaniami osób zarządzających flotami, rozbudowany program obsługi posprzedażnej, oparty na specjalnych zasadach finansowych i priorytetowych warunkach (dotyczących m.in. szybkości obsługi i samochodów zastępczych), jest realizowany w całej strukturze PGD Flota, z centrami w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

  Jedna odpowiedź do “PGD Flota laureatem Fleet Derby”

  1. karina pisze:

   no proszę, a ja znam kolejnego laureata nagrody przyznawanej przez ten magazyn:blog.impel.pl/orlen-flota-monitoring-gps jak widać ten rynek jest mocno rozbudowany 🙂

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane