• Menu

  Autopunkt Pewne Używane rozbudowuje sieć

  Autopunkt Pewne Używane uruchomiła w Gdańsku  jedenasty salon samochodów używanych. Salon oferuje obecnie 60 samochodów, od miejskich przez limuzyny i SUV-y po dostawcze. Wszystkie oczywiście z gwarancją przebiegu oraz pochodzenia i sprawdzone w połączonym z Autopunktem serwisie Specbox.

  Co rusz docierają do nas informacje o problemach sprzedawców aut używanych, którym spadek popytu w epidemicznych miesiącach nie pozwolił na udźwignięcie ciężaru kosztów, co zmusiło ich do zakończenia działalności. Tymczasem sieć Autopunkt Pewne Używane otwiera nowy oddział, w nowym dla siebie regionie.

  Wyrosła z Grupy PGD sieć ma oddziały nie tylko w regionach, w których działają salony największej polskiej grupy dealerskiej. Oprócz lokalizacji w Bielsku-Białej, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie są to Rzeszów i Wrocław, a teraz także Gdańsk.

  – Klienci coraz chętniej wybierają salony, którym mogą zaufać i które oferują pełny zakres usług świadczonych na poziomie charakteryzującym obsługę w salonach samochodów nowych mówi Zygmunt Cesnyka, dyrektor sieci Autopunkt. Wyniki badań trójmiejskiego rynku kazały uznać go za bardzo obiecujący, dlatego zainwestowaliśmy w gdański oddział i szybkie zbudowanie dużego, zróżnicowanego stoku aut – uzasadnia decyzję Zygmunt Cesnyka.

  Błyskawiczne pojawienie się klientów w nowym oddziale Autopunktu dowodzi, że bardzo dobrze będzie mu służyć położenie przy obwodnicy Trójmiasta.

  Autopunkt chce przyciągać klientów nie tylko pewnością pochodzenia, gwarancją przebiegu i sprawdzonym stanem samochodów, ale też kompleksowością usług. Na miejscu można zawrzeć umowy kredytowe, leasingowe oraz ubezpieczeniowe i wyjechać autem z salonu bez konieczności wizyty w urzędzie komunikacji. Nie tylko w czasie wakacji Autopunkt oferuje wakacje kredytowe, ponieważ pierwszą ratę można zapłacić dopiero pół roku po zakupie auta.

  Za stan techniczny i ewentualne doposażenie samochodu odpowiada połączony z Autopunktem serwis Specbox. W nim do dyspozycji klientów są cztery nowoczesne stanowiska serwisowe. Jak zapowiada Zygmunt Cesnyka, firma już w przeciągu kilku tygodni zaoferuje swoim klientom w całej Polsce specjalne pakiety serwisowe.

  Odnotujmy jeszcze tylko, że najnowszy salon Autopunkt Pewne Używane ma siedzibę w Gdańsku, przy ulicy Budowlanych 67, a pierwszy samochód, który wyjechał spod tego adresu to Volvo XC60.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane