• Menu

  Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

  Dealerstwo Volvo uruchomiła w Krakowie Grupa PGD. Tym samym liczba reprezentowanych przez firmę marek wzrosła do trzynastu.

   – Mamy ogromną satysfakcję z rozpoczęcia współpracy z marką Volvo. Zabiegaliśmy o kooperację przez wiele lat – zdradza Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD. Wspólne wartości biznesowe i cele są jego zdaniem podstawą przyszłego sukcesu projektu. – Z dniem otwarcia Volvo Car PGD rozpoczęliśmy zapisywanie nowej karty w historii Grupydodaje Grzegorz Hankus.

   Volvo Car PGD zapewnia kompleksowość usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – ubezpieczenie i finansowanie (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także odkup samochodów używanych. Ponieważ dealerstwo uczestniczy w programie Volvo Selekt, oferuje klientom również wnikliwie sprawdzone samochody używane.

  Na klientów czeka pełna gama modelowa samochodów demonstracyjnych, w tym najnowszy model S60, na który doradcy przyjmują zamówienia już na rok 2020.

  Pełną obsługę posprzedażną gwarantuje sześciostanowiskowy serwis w standardach Volvo Personal Service, m.in. z podnośnikami podpodłogowymi (stemplowymi). Oczywistym jest, że serwis oddaje do dyspozycji klientów auta zastępcze.

  Komfort klientów wynika już choćby z wielkości obiektu, która wynosi 1477 m kw. (czyli prawie 15 arów). Obsługę na najwyższym poziomie zapewnia dwudziestoosobowy zespół, którego tworzenie zaczęło się już w październiku zeszłego roku. Ruszyliśmy z rekrutacją z tak dużym wyprzedzeniem, ponieważ zależało nam na wyborze najlepszych kandydatów i pozostawieniu odpowiednio dużo czasu na szkoleniawyjaśnia Joanna Pietkiewicz, dyrektorka Volvo Car PGD. – Teraz, po audytach, marki i wewnętrznym, mam pełne przekonanie, że jesteśmy znakomicie przygotowani do goszczenia miłośników Volvo i osoby, które dopiero chcą zacząć motoryzacyjną przygodę z tą marką.

   Warto przy okazji zauważyć, że Volvo nie jest całkowicie nową marką dla Holdingu 1, współtworzonego przez Grupę PGD. Do Holdingu należy bowiem także dealerstwo Euromotor, które od roku 2005 z sukcesami reprezentuje Volvo na rynku słowackim, w Bańskiej Bystrzycy.

  Grupa PGD prowadzi działalność na rynkach krakowskim, poznańskim, śląskim i warszawskim. Lista reprezentowanych przez nią marek to obecnie: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki i Volvo.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane