• Menu

  Parking na lotnisku z Parkos – dodatkowe udogodnienia

  Korzystając z usług jakiekolwiek firmy, zawsze zależy nam na tym, by stosunek jakości do ceny był maksymalnie zadowalający. Oczekujemy podwyższonego standardu obsługi, dlatego często wolimy zapłacić więcej, byle czuć się komfortowo i bezpiecznie. Wyjeżdżając na wakacje i szukając odpowiedniego miejsca, w którym będziemy mogli zostawić auto, możemy mieć wiele wątpliwości względem usytuowania parkingu, ochrony, czy chociażby udogodnień dla klientów.

  Parking na lotnisku

  Parking na lotnisku z Parkos to zawsze sprawdzona inwestycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Chcesz przekonać się, co czeka na Ciebie, gdy przyjedziesz na miejsce? Dowiesz się tego z dalszej części przygotowanego materiału. Przekonaj się, że parking na lotnisku może łączyć ze sobą atrakcyjne ceny i jakość premium.

  Dodatkowe udogodnienia

  Do najważniejszych zalet bez wątpienia można zaliczyć usługę parkingową lub transfer na lotnisko. Pierwsza usługa polega na tym, że pracownik Parkos czeka na Ciebie na sali odpraw i odbiera od Ciebie kluczyki do auta. Jedzie nim na parking i parkuje we wskazanym miejscu. Druga obejmuje samodzielny dojazd na parking i odwiezienie Cię razem z bagażami i pasażerami na lotnisko specjalnym autobusem. Jest to oczywiście bezpłatne, dlatego nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty, jak w przypadku wezwania taksówki.

  Warto nadmienić, że znaczna większość dostawców oferuje także możliwość umycia auta. Pakiety czyszczenia są zróżnicowane, dlatego każdy bez problemu dostosuje swój wybór do indywidualnych oczekiwań. Do listy udogodnień zaliczyć można również:

  • toalety,
  • poczekalnie,
  • obsługę bagażową,
  • wyprowadzenie auta, by klient mógł wygodnie wyjechać,
  • stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

  Jak widać, na liście znajdują się pozycje, które przygotują auto do drogi powrotnej. Jeśli tylko masz taką możliwość, warto z nich skorzystać. Dzięki temu trasa będzie o wiele przyjemniejsza.

  Czy podobną ofertę otrzymam na każdym parkingu?

  Dodatkowe udogodnienia są kwestią indywidualną. Każdy dostawca może oferować dowolne dodatkowe usługi, lecz codziennie staramy się o to, by każdy z nich gwarantował klientom Parkos komplet udogodnień. Można więc oczekiwać, że nawet jeśli konkretne obiekty w danym momencie nie zapewniają ładowarki do samochodów elektrycznych, z czasem wprowadzą one możliwość podłączenia i naładowania akumulatorów.

  Skąd mogę wiedzieć, co na mnie czeka?

  Wszystkie informacje znajdziesz oczywiście przy opisie danego parkingu na stronie Parkos. Przykładowo: Wybierasz lotnisko w Eindhoven i datę. Od razu pokazuje Ci się kilku dostawców, którzy w danym okresie mają wolny termin. Otrzymujesz także informacje, czy są oni w stanie zaoferować Ci transfer na lotnisko, czy jedynie usługę parkingową. Dodatkowo w sekcji “udogodnienia” w karcie oferty, masz dostęp do informacji na temat poczekalni, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, mycia auta itp.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane