• Menu

  Pakiet Internet i telewizja – jak dopasować ofertę dla siebie?

  Internet i telewizja to dziś często wykorzystywane media w wielu domach. Stanowią źródło informacji, edukacji i rozrywki. Dzięki nim możemy obserwować różne wydarzenia z całego świata – od ważnych wydarzeń politycznych i ekonomicznych po wydarzenia sportowe czy muzyczne. Nic więc dziwnego, że chętnie kupujemy do nich stały dostęp. Dostawcy telewizji i Internetu wychodzą naprzeciw naszym potrzebom i oferują różne pakiety łączące obie te usługi. Na co zwrócić uwagę w ich ofertach i jak dobrać najlepszą dla siebie? Podpowiadamy!

  Pakiet Internet i telewizja

  W pakiecie wygodniej!

  Na początek podkreślmy, że wybór pakietu Internetu z telewizją (a często także z abonamentem telefonicznym) jest wygodniejszy, ponieważ wszystko załatwiamy u jednego operatora i opłacamy tylko jeden rachunek. Nawet kiedy przeprowadzamy się pod nowy adres, przeniesienie usług będzie łatwiejsze, niż przenoszenie każdej z osobna. Pakiet Internet z telewizją to komfortowa opcja, pozwalająca zaoszczędzić czas i zyskać najlepiej dopasowaną ofertę dla siebie.

  Jak dopasować telewizję do własnych preferencji?

  W zależności od zainteresowań i różnych potrzeb klientów, dostawcy telewizji rozszerzają swoją ofertę o podstawowe pakiety kanałów telewizyjnych oraz dodatkowe paczki tematyczne. Warto zatem dobrać zestaw skrojony pod własne potrzeby. Lubisz seriale albo programy przyrodnicze? Interesujesz się konkretną dyscypliną sportową, a może nawet konkretną ligą transmitowaną przez dany kanał sportowy? Masz dzieci i chcesz mieć dostęp do kanałów dedykowanych ich grupie wiekowej? Wszystko to znajdziesz w bogatej ofercie kanałów TV udostępnianej przez wybranego dostawcę Internetu i telewizji.

  Jak znaleźć najszybszy Internet w Polsce?

  Wybierając Internet, weź pod uwagę technologię jego dostarczania oraz szybkość dopasowaną do swoich potrzeb. Najszybsze i najbardziej stabilne łącze otrzymasz za pośrednictwem światłowodu. Ta technologia przewyższa konkurencję pod praktycznie każdym względem. Światłowód INEA oparty na łączu symetrycznym, umożliwia stabilny przesył danych o prędkości wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s. Oferowany przez dostawcę usług internetowych najszybszy Internet w Polsce oparty na łączu symetrycznym ma większą przepustowość oraz zapewnia taką samą prędkość pobierania i wysyłania danych. Taki rodzaj światłowodu przyda się zwłaszcza, jeśli zamierzasz oglądać telewizję przez Internet, na przykład za pośrednictwem popularnych serwisów VOD lub udostępnianą na bezprzewodowym dekoderze z nagrywarką. Dzięki stabilnemu łączu, połączenie telewizji i Internetu gwarantuje najlepsze doznania wizualne i dźwiękowe.

  Większość pozostałych, popularnych dostawców oferuje światłowód oparty na łączu asymetrycznym, gdzie prędkość pobierania jest inna niż wysyłania danych, a Internet jest mniej stabilny. Najczęściej można spotkać ofertę światłowodu o prędkości 1 Gb/s, uzyskiwaną głównie w większych miastach.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane