• Menu

  Najciekawsze imprezy targowe w tym roku

  Większości z nas targi kojarzą się głównie ze stoiskami, transakcjami, kontraktami, pieniędzmi, czyli ogólnie rzecz ujmując biznesem. Targi jednak, wbrew stereotypom, nie są jedynie przedsięwzięciem komercyjnym, służącym wyłącznie zawieraniu kontraktów. Tworzą je również różnego rodzaju profesjonalnie przygotowane konferencje, warsztaty, debaty, seminaria, spotkania, pokazy, konkursy – przyznaje Anna Wielgos, wiceprezes MT Targi Polska SA

  Tematyka wydarzeń jest bardzo różnorodna i zależy od rodzaju targów oraz aktualnych zapotrzebowań danej branży. Staramy się ją tak dobierać, aby specjaliści z każdego z sektorów targowych mieli dostęp do aktualnej wiedzy, dzięki której mogą podnieść zawodowe kompetencje.  Prelegentami są eksperci w danych dziedzinach, uznani naukowcy z ośrodków badawczych oraz specjaliści z czołowych instytucji, organizacji i mediów branżowych. Co ważne, w większości imprez towarzyszących targom można uczestniczyć bezpłatnie.

  1416 marca 2018
  20. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab
  7. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab

  Targi EuroLab – CrimeLab to specjalistyczne imprezy o charakterze biznesowo-naukowym, skierowane do branży laboratoryjnej i kryminalistycznej, powstające przy współpracy merytorycznej ośrodków naukowo-badawczych z całej Polski. Wydarzenia są miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii przeznaczonych dla różnego rodzaju laboratoriów, jak również niezastąpionym źródłem informacji i opinii o najnowocześniejszych metodach i technikach badawczych. Doskonałe połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci chcący nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawiciele szeroko pojętej nauki, zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Każdej z edycji imprez towarzyszą prowadzone na wysokim poziomie seminaria, konferencje i wykłady prowadzone przez specjalistów z branży, a nad stroną merytoryczną targów i wydarzeń czuwa Rada Programowa.

  www.targieurolab.pl

  2123 marca 2018

  1. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro
   11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel

  EuroGastro i WorldHotel są od lat wiodącymi imprezami targowymi na rynku HoReCa w Polsce. Ideą obu imprez jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla gastronomii i hotelarstwa. Co roku targi odwiedza 20 tys. zwiedzających biznesowych. Wśród nich są właściciele i kadra zarządzająca obiektów noclegowych, restauracji, kawiarni, cukierni, pubów, klubów i dyskotek, barów typu fast food i snack-bar, firm cateringowych, lodziarni i cukierni, a także przedstawiciele punktów zbiorowego żywienia i hurtowni, projektanci i inwestorzy.

  Nieodłączną częścią wydarzeń są prestiżowe konkursy kulinarne organizowane przez wybitnych mistrzów kulinarnych oraz olimpiada kawy.  Targom towarzyszy bogaty program warsztatów i szkoleń oraz merytorycznych spotkań biznesowych dla menedżerów.

  www.eurogastro.com.pl  www.worldhotel.pl

  1416 kwietnia 2018

  1. Targi Turystyki i Wypoczynku LATO
   7. Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia

  Wielki kiermasz wiosenny – Targi LATO i REGIONALIA  to największe imprezy tego typu dla mieszkańców Warszawy i okolic. Podczas Targów LATO przedstawiana jest oferta wyjazdowa i pobytowa, przede wszystkim na wiosenno-letni sezon turystyczny. To giełda propozycji wypoczynku wakacyjnego i weekendowego w najatrakcyjniejsze rejony Polski i poza granice naszego kraju. Z kolei na Targach Regionalia lokalni producenci prezentują szeroki wybór organicznej żywności i produktów ekologicznych, tradycyjnych i rzemieślniczych. Oba wydarzenia stanowią swoistą PODRÓŻ ZE SMAKIEM po polskich i zagranicznych regionach, są doskonałym sposobem na spędzenie wiosennego weekendu, wybranie wakacji i kupienie zdrowych produktów.

  www.targilato.pl

  2224 listopada 2018

  1. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

  TT Warsaw to najważniejsze w Polsce wydarzenie biznesowe dla międzynarodowej i polskiej branży turystycznej. Na przestrzeni 25 lat targi stały się rozpoznawalną na całym świecie marką, przyczyniając się do rozwoju biznesu turystycznego, wyznaczając trendy oraz ułatwiając promocję krajów i regionów. To okazja do spotkań handlowych oraz znalezienia nowych partnerów i kontrahentów wśród oferentów usług turystycznych z całego świata: touroperatorów, agentów, przedstawicieli bazy noclegowej oraz sektora turystyki biznesowej. Jest to również miejsce prezentacji polskich produktów turystycznych międzynarodowej branży turystycznej, a także promocji krajów, regionów, miast, atrakcji i bazy turystycznej oraz gotowych ofert wśród warszawiaków szukających wycieczek w okresie jesienno-zimowym i świątecznym.

  www.ttwarsaw.pl

   

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane