• Menu

  Luksusowe auto to dopiero początek. Coraz więcej osób decyduje się na tuning premium

  Zakup luksusowego samochodu to dla fana ekskluzywnej motoryzacji bardzo często dopiero początek przygody związanej z nowym nabytkiem. Radość z użytkowania auta jest bowiem tym większa, im w większym stopniu odpowiada ono naszym wymaganiom i indywidualnym preferencjom. Odpowiednio dobrane części tuningowe pozwalają właścicielowi pojazdu dokonać jego precyzyjnej personalizacji w niemal dowolnym zakresie. Dzięki temu po zakończeniu tuningu dysponować on będzie samochodem w pełni unikalnym i co najważniejsze całkowicie zgodnym ze swoimi upodobaniami.

  tuning premium

  Jakie możliwości oferuje nam tuning premium?

  W poprzednim akapicie wspomnieliśmy, że tuning samochodów luksusowych pozwala na dostosowanie auta do swoich potrzeb w niemal dowolnym zakresie. Hasło to brzmi jednak bardzo ogólnie, dlatego postarajmy się skupić na konkretnych sekcjach pojazdu, które podlegają opcji personalizacji. Będą to zatem przede wszystkim elementy takie jak:

  • podzespoły aerodynamiczne – dyfuzory, wloty powietrza, lusterka, tylne i przednie spoilery oraz zderzaki, a także maski, drzwi, dachy, klapy bagażników czy też całe, jednolicie skomponowane zestawy elementów nazywane w branżowej nomenklaturze bodykitami,
  • felgi – kute lub aluminiowe w różnych wariantach stylistycznych, rozmiarowych i kolorystycznych,
  • detale wnętrzarskie – zarówno duże, jak i drobne elementy kokpitów oraz bagażnika,
  • części dedykowane układom wydechowym – w tym m.in. sportowe tłumiki, wydechy klapowe oraz aktywne układy wydechowe z możliwości sterowania przy użyciu aplikacji na urządzenie mobilne,
  • sprężyny obniżające oraz regulowane zawieszenie pneumatyczne,
  • pokrywy silników, pakiety mocy i układy dolotowe.

  Profesjonaliści oferują więcej niż tylko same części

  Zakup odpowiednich części to tylko pierwszy z koniecznych do przebycia etapów tuningu. Kolejnym jest oczywiście ich fachowy montaż, który warto powierzyć specjalistom. Na szczęście na polskim rynku już teraz da się odnaleźć firmy w pełni kompleksowe, oferujące nie tylko sprzedaż podzespołów oraz doradztwo w zakresie ich doboru, ale również bogaty wachlarz usług detailingowych oraz związanych stricte z przeprowadzaniem mechanicznych i stylistycznych modyfikacji aut ekskluzywnych.

  Mimo, że miejsc takich nie ma w naszym kraju wiele, warto zlokalizować najbliższy względem siebie kompleksowo działający sklep tuningowy. Wówczas bowiem możemy być pewni, że realizacja dowolnego złożonego przez nas zlecenia odbędzie się całkowicie profesjonalnie, bezpiecznie i przy minimalnym zaangażowaniu z naszej strony.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane