• Menu

  Krotoski–Cichy – ponownie nr 1 wśród dealerów

  Grupa Krotoski–Cichy ponownie zajęła pierwsze miejsce na liście TOP 50 jako największa sieć dealerska w Polsce. To kolejne wyróżnienie w historii grupy, Grupa sprzedając 15 702 szt. aut ustanowiła nowy rekord polski. Równocześnie Grupa Krotoski-Cichy uplasowała się w tym roku na 3 miejscu wśród łódzkich firm ocenionych w rankingu „Diamentów Forbsa” w kategorii przychodów powyżej 250 mln zł.

  Grupa Krotoski–Cichy jest dealerem marek Audi, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe, Seat i Skoda. Wieloletnia tradycja marki Krotoski–Cichy sprawia, że firma postrzegana jest jako profesjonalny i rzetelny partner. Istotne w odnoszeniu sukcesów jest także rozwijanie biznesu w oparciu o nowoczesne metody zarządzania, elastyczność działania, innowacyjność, a przede wszystkim wykorzystywanie szans rynkowych. Siłą firmy jest ugruntowana pozycja, potwierdzona w obiektywnym rankingu, jak również wykwalifikowana kadra specjalistów, których wiedza i umiejętności są poparte wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

  Ranking TOP 50, w którym Grupa Krotoski–Cichy bezapelacyjnie pokonała konkurentów, przygotowany został przez DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Firma znalazła się na czele listy już po raz drugi, zwyciężając z wynikiem sprzedaży 15 702 samochodów, wykazując wzrost sprzedaży o 17,45 proc.

  Dużym sukcesem jest także trzecie miejsce dla firmy zdobyte w plebiscycie Diamentów Forbsa. Ranking firm z województwa łódzkiego, które w latach 2012–2014 najszybciej zwiększały swoją wartość. Wręczenie nagród odbyło się 16 marca podczas uroczystej gali w Domu Towarzystwa Kredytowego w Łodzi. W całym województwie zostało wyróżnionych ponad 100 firm.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane