• Menu

  Jakość i terminowość

  AW Bautex działa na rynku usług budowlanych na terenie całego kraju od 2011 roku. To nowoczesne przedsiębiorstwo o dużymfpna na strone potencjale technicznym i kadrowym.

  Podstawową specjalizacją firmy jest wykonawstwo stanów surowych, tj. roboty żelbetowe i prace murowe, ale oferta uwzględnia również zabezpieczenia antykorozyjne i hydrofobizacje. Zakres prac obejmuje obiekty inżynieryjne, przemysłowe i handlowe oraz budynki mieszkalne i użyteczności publicznej. Dzięki zatrudnieniu fachowej kadry inżynieryjnej, a także profesjonalnych, wykwalifikowanych pracowników fizycznych, którzy posiadają duże doświadczenie, przedsiębiorstwo stale udoskonala i poszerza zakres proponowanych rozwiązań technologicznych i realizacyjnych oraz procesów wytwórczych, aby  zleceniodawcy byli zadowoleni z jakości terminowości wykonywanych robót.

  AW Bautex zatrudnia ponad 120 pracowników na terenie całego kraju, ale w sposób ciągły współpracuje z zaprzyjaźnionymi firmami podwykonawczymi, co pozwala w każdej chwili zwiększyć liczebność kadry w zależności od potrzeb inwestycji. Nasi pracownicy posiadają szereg szkoleń i kursów, które umożliwiają wykonywanie prac precyzyjnie i terminowo. Dysponujemy dużym zapleczem magazynowo-technicznym. W naszej bazie posiadamy urządzenia do prac na wysokości, systemowe deskowania stropowe, maszyny i urządzenia do robót rozbiórkowych, komplet sprzętu do robót betoniarskich, samochody transportowe oraz szereg urządzeń, które umożliwiają sprawne i dokładne wykonywanie powierzonych nam zadań  – mówi Andrzej Witowski, właściciel AW Bautex.

  Od 2011 roku przedsiębiorstwo prężnie się rozwija i nawiązuje współpracę z największymi firmami na rynku usług budowlanych. W oczach naszych partnerów jesteśmy postrzegani jako wzorowo zorganizowana firma, terminowo wykonująca powierzone zadania przy zastosowaniu najnowszych technologii i zachowaniu najwyższej jakości mówi Andrzej Witowski. Wiarygodność przedsiębiorstwa AW Bautex potwierdza przynależność do programu Rzetelna Firma.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane