• Menu

  Jaki prezent kupić szefowi?

  Urodziny, imieniny, święta – to tylko kilka okazji, na które lubimy wręczać sobie prezenty. Środowisko pracy to miejsce, w którym spędzamy znaczną część dnia z osobami teoretycznie obcymi. Naturalnym jest, że w pewnym momencie zaczynają pomiędzy nami pojawiać się bliższe relacje. Kiedy nadarzy się okazja, chcemy sprawić radość drugiej osobie, niezależnie od tego, czy jest naszym współpracownikiem, czy przełożonym. Szukasz odpowiedniego prezentu dla szefa? Sprawdź propozycje Prezentmarzeń!

  Emocje na prezent dla szefa

  Znalezienie odpowiedniego prezentu dla szefa jest o tyle łatwe, że możemy zebrać większe fundusze, dzięki składce całego zespołu. Dobry kierownik cieszy się szczerym uznaniem, w związku z tym Twój zespół chętnie się dorzuci, aby kupić idealny prezent. Najlepszym podarunkiem na każdą okazję są emocje i przeżycia, które gwarantują piękne wspomnienia na długie lata. Zobacz, jakie prezenty dla szefa poleca Prezentmarzeń!

  prezent

  Prezent dla szefa z nutką adrenaliny

  Twój szef jest nieustraszonym fanem mocnych wrażeń? Nic nie dostarcza takiej dawki emocji, jak skok ze spadochronem! Wybierz jedną z wielu lokalizacji i wręcz swojemu przełożonemu taką ilość adrenaliny, jakiej jeszcze nie przeżył! W towarzystwie doświadczonego, certyfikowanego skoczka, będzie miał możliwość realizacji tandemowego skoku z wysokości nawet 4000 metrów! Czeka go około minuty swobodnego spadania oraz kilka minut lotu z otwartym spadochronem. Widoki z tej wysokości są czymś niezapomnianym! W niektórych lokalizacjach istnieje możliwość filmowania lotu przez profesjonalnego kamerzystę. Czy Twój szef odważy się wyskoczyć?

  Kolacja i teatr na prezent dla przełożonego

  A może wolisz coś spokojniejszego? Prezentmarzeń posiada szeroką ofertę prezentów dla dwojga, dzięki czemu Twój szef będzie mógł spędzić piękne chwile w towarzystwie bliskiej osoby. Pęd życia i pogoń za karierą nie sprzyjają pogłębianiu więzi, dobrym pomysłem więc będzie sprezentowanie możliwości spędzenia wspólnego wieczoru w magicznej atmosferze. Teatr SABAT w Warszawie oferuje możliwość uczestnictwa w spektaklu, połączonego z cudowną kolacją. Przepyszny posiłek i doskonała gra aktorska to świetny sposób na randkę marzeń. Pozwól swojemu szefowi na spędzenie miłego wieczoru z najbliższą mu osobą a z pewnością doceni Twój gest!

  Klasyki amerykańskiej motoryzacji

  Około 60 kilometrów od Gdańska znajduje się mała miejscowość, w której kryje się spełnienie marzeń każdego wytrawnego fana motoryzacji. W Kościerzynie znajdziesz muzeum zabytkowych aut amerykańskich! W cenie vouchera Twój szef nie tylko będzie miał możliwość spędzenia nieograniczonej ilości czasu na podziwianiu ponadczasowych aut – odbędzie również godzinną przejażdżkę w roli pasażera jednego z nich! Podczas zwiedzania obejrzy między innymi takie perełki, jak Cadillac Fleetwood  z 1954, Lincoln Continental z 1960 czy Ford Mustang z 1996. Wizyta w tym magicznym miejscu pozwoli Twojemu szefowi przenieść się w czasie do lat siedemdziesiątych i doświadczyć niezwykłych, motoryzacyjnych emocji z przeszłości.

  Chciałbyś, aby Twój szef miał możliwość rozwinięcia nowej pasji dzięki prezentowi, który od Ciebie dostanie? Zostań pilotem to fantastyczna atrakcja, podczas której osoba obdarowana może sprawdzić swoje możliwości za sterami prawdziwej awionetki! Podczas przelotu pilot, po uprzednim przeszkoleniu, przekazuje na chwilę stery, aby uczestnik mógł poczuć te same emocje. Bez obaw – wszystko dzieje się pod jego czujnym okiem! Instruktor ma odpowiednie uprawnienia a maszyna jest regularnie sprawdzana pod kątem sprawności. Przeloty są ubezpieczone, można więc czuć się spokojnym o bezpieczeństwo atrakcji. Kto wie, może taka niewinna zabawa zaowocuje uczestnictwem w profesjonalnym kursie na licencję turystyczną?

  Powyższe propozycje stanowią jedynie perełki, najchętniej kupowane vouchery jako prezent dla szefa. Do wyboru masz jednak również setki innych atrakcji, od przejażdżek sportowymi autami, przez weekendowe wycieczki, aż po kursy kulinarne i kolacje. To od Ciebie zależy, który prezent dla swojego przełożonego wybierzesz. Jedno jest pewne – co by to nie było, z pewnością dostarczy Twojemu szefowi wiele radości!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane