logo
logo
logo
logo
gadżety myśliwskie

Najlepsze gadżety i prezenty myśliwskie na sezon łowiecki
Opublikowano: 12 marca 2024

Obdarowanie bliskiej osoby nie jest łatwe, zwłaszcza gdy mówimy o prezentach dla myśliwych. Na co warto zwrócić uwagę? Jakie przedmioty mogą się doskonale sprawdzić jako podarunek dla pasjonata myślistwa i przebywania w dzikim terenie?

Poduszka grzewcza

Chcąc zaskoczyć prezentem myśliwego, myślimy nie tylko o praktycznym wymiarze, ale także o komforcie bliskiej osoby. Dlatego jednym z najciekawszych prezentów myśliwskich jest poduszka grzewcza. To niewielki, ale bardzo pomocny przedmiot podczas polowań – pozwala zachować ciepłotę ciała w trudnych warunkach, co może być przydatne nie tylko w nocy, ale także podczas chłodniejszych dni na wiosnę czy jesienią. Akcesorium to może grzać użytkownika nawet do 7 godzin, ponadto można je naładować za pomocą kabla USB. Dodatkowo w zestawach dostępnych w sklepie dzikaknieja.pl poduszki grzewcze są wyposażone w pojemny powerbank, który służy do ładowania akcesorium, ale można go także użyć do np. ładowania smartfona. Nic tak nie wyraża troski jak ciepło podczas przebywania w niesprzyjających warunkach.

Lornetka noktowizyjna

Warto także zwrócić uwagę na dodatkową optykę, która może być niezwykle przydatna podczas polowań i przebywania w terenie leśnym. Lornetka noktowizyjna to kompaktowe rozwiązanie – jest niewielka, niewiele waży, a jednocześnie pozwala myśliwemu na skuteczną obserwację otoczenia, gdy brakuje światła dziennego. Nowoczesne lornetki noktowizyjne to także podarunek dla osoby, która jest zafascynowana technologiami. Współczesne lornetki pozwalają np. na wykonywanie geotagowanych zdjęć i nagrywanie wideo, a także na podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych. Ponadto lornetki noktowizyjne mają zasięg do 300 m, co daje spore możliwości podczas polowań.

Latarka myśliwska

Innym interesującym prezentem jest uniwersalna latarka, którą bliska osoba może wykorzystać również poza polowaniami. W sklepie dzikaknieja.pl znajduje się kilkadziesiąt modeli o różnych parametrach i zastosowaniu – od czołówek po ręczne latarki o dużej mocy, które są nieodzownym elementem poruszania się w terenie w nocy. Tego typu podarunek to wyraz troski o bezpieczeństwo bliskiej osoby – latarki wszak pozwalają na szybkie wykrywanie i eliminację zagrożeń w lesie. Mogą także służyć do informowania o swojej pozycji i kierunku poruszania się.

Plecak z rozkładanym stołkiem

Podczas polowań czy jakichkolwiek działań bliższych survivalowi każdy kilogram na plecach użytkownika ma znaczenie. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie prezent, który będzie praktyczny i jednocześnie pozwoli zaoszczędzić miejsca. Jest nim właśnie plecak z rozkładanym stołkiem, którego sama nazwa już dość dobrze oddaje, z czym obdarowany będzie miał do czynienia. Utrzymany w leśnej tonacji plecak został dodatkowo wyposażony w stołek, który doskonale sprawdzi się w trakcie przerw, ale i samego polowania, gdy myśliwy będzie chciał przyjąć dogodną pozycję. Ponadto zaletą tego produktu jest jego odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzi się nawet podczas ekstremalnych wypraw.

Sprawdź ofertę prezentów myśliwskich na https://dzikaknieja.pl/57-prezenty-dla-mysliwych.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

smartwatch

Sztuka Inteligentnych Zakupów: Jak Profesjona...

Dzięki ciągłym zmianom technologicznym smartwatche stały się modnymi i...
akcesoria reklamowe

Dobrze dobrany gadżet reklamowy, a skuteczna...

Czy zdarzyło Ci się kiedyś mieć jakiś drobiazg, który reklamow...
Kosze upominkowe

Kosze prezentowe jako upominek od firmy – kom...

Kosze upominkowe to popularny sposób wyrażania wdzięczności, budowania...
termosy reklamowe

Termosy reklamowe – pomysłowy prezent od firm...

Wybierając termosy z logo jako prezenty od firmy, należy wziąć pod uwa...