logo
logo
logo
logo
Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem – tego nie zapomnisz nigdy!
Opublikowano: 12 maja 2022

Jednym z najchętniej wybieranych voucherów prezentowych jest voucher na skok ze spadochronem. Taki upominek dostarcza ekstremalnych emocji i niezapomnianych wrażeń, będzie więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią czuć skok adrenaliny.

  1. Skok spadochronowy – 50 sekund swobodnego spadania
  2. Dla kogo skoki spadochronowe?
  3. Skok ze spadochronem – tego nie zapomnisz dzięki nagraniu

Skok spadochronowy można odbyć zarówno samodzielnie, jak i w tandemie, a więc w towarzystwie doświadczonego instruktora. Pierwsza opcja wymaga przejścia specjalistycznego szkolenia, natomiast do wykorzystania drugiej potrzebne jest jedynie krótkie przeszkolenie.

Skok spadochronowy – 50 sekund swobodnego spadania

Skok ze spadochronem w tandemie to nie tylko możliwość doświadczenia ogromnych emocji, ale również niepowtarzalna szansa na swobodny lot niczym ptak. Skok rozpoczyna się na wysokości 4000 metrów. Skoczkowi towarzyszy doświadczony instruktor, który czuwa nad bezpiecznym przebiegiem całego lotu. Na uczestnika czeka 50 sekund swobodnego spadania! Wydaje się to krótko, jednak do tego doliczyć trzeba jeszcze kilka minut szybowania po otwarciu czaszy spadochronu. Ostatecznie w powietrzu można spędzić około 6 minut, a w tym czasie podziwiać widoki z lotu ptaka.

Dla kogo skoki spadochronowe?

Tak naprawdę dla każdego! Przeciwwskazaniami do wykonania skoku są zbyt duża masa ciała, przekraczająca 115 kg, niewydolność krążeniowo-oddechowa, schorzenia układu oddechowego lub krążeniowego, padaczka, kłopoty z kręgosłupem lub choroby psychiczne. Ze względu na to, że skok odbywa się z wysokości około 4000 metrów, z tej rozrywki powinny zrezygnować osoby cierpiące na akrofobię, czyli popularny lęk wysokości.

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem – tego nie zapomnisz dzięki nagraniu

Wybór skoków spadochronowych to oryginalny prezent na urodziny, prezent na rocznicę ślubu czy inną okazję. Swobodne spadanie jest czymś niepowtarzalnym, czego trudno doświadczyć przebywając na ziemi, dlatego zarówno pierwszy skok, jak i każdy kolejny, warto uwiecznić na filmie. Wideorejestracja przebiega zwykle za pomocą kamerki GoPro, a będący jej efektem film stanowi idealną pamiątkę ze skoku ze spadochronem.

Skok w tandemie z wideorejestracją to świetny pomysł na niepowtarzalny prezent. Zakup vouchera zajmuje zaledwie kilka minut, a sam skok można wykonać w blisko 30 miejscach w całej Polsce. Wybierz więc najlepszą dla siebie lokalizację już dzisiaj i kup voucher! Z wybranej opcji możesz zrezygnować w ciągu 14 dni, a czas realizacji wynosi 12 miesięcy licząc od dnia zakupu.

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

batony proteinowe

Czy baton proteinowy to dobry pomysł na śniad...

Batony proteinowe, niegdyś trudno dostępne na polskim rynku, w...
rękawice MMA

Jak dobrać właściwie rękawice MMA?...

Rękawice MMA różnią się konstrukcją od rękawic bokserskich. Przede wsz...
bieganie

Bieganie długodystansowe sposobem na młodość...

Coraz więcej osób po czterdziestym roku życia zaczyna regularnie biega...