• Menu

  Gala Firma Dobrze Zarządzana 2019

  Laureaci Gali Firma Dobrze Zarządzana 2019

  Laureaci Gali Firma Dobrze Zarządzana 2019

  „Sukces biznesowy czy samorządowy nie bierze się znikąd. Tworzą go ludzie, którzy świetnie zarządzają swoimi organizacjami. Cieszymy się, że mamy możliwość ich zaprezentować i docenić – mówił podczas gali Firma Dobrze Zarządzana Mariusz Gryżewski, właściciel Wydawnictwa Maxmedia.

  13 czerwca 2019 roku w pięknych wnętrzach stylowego Teatru Rewiowego „Sabat” Małgorzaty Potockiej Wydawnictwo Maxmedia wręczyło statuetki najlepiej zarządzanym firmom i samorządom. Wszyscy laureaci to liderzy w reprezentowanych dziedzinach, efektywni ekonomicznie, doskonale administrowani, a także rzetelni jako partnerzy biznesowi. Łącznie przyznano siedemnaście nagród (dwanaście tytułów „Firma Dobrze Zarządzana”, trzy nagrody specjalne „Samorząd Dobrze Zarządzany – Samorząd 30-lecia”) oraz dwa Złote Medale „Rynku Inwestycji”.

  USŁUGI DLA BIZNESU

  1. ALFA GROUP Sp. z o.o. (ochrona)
  2. Centrum Medyczne Best-Med. Sp. z o.o.
  3. Kancelaria Adwokacka Małgorzata Lewandowska

  BUDOWNICTWO I NIERUCHOMOŚCI

  1. SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  2. Iławskie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Sp. z o.o.
  3. Spółdzielnia Mieszkaniowa METALOWIEC

  ROLNICTWO I PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

  1. Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy
  2. „Społem” Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście

  PRZEMYSŁ

  1. Zakład Obróbki Metali KOMECH Edward Kostrubiec
  2. STREFA-GLASS Sp. z o.o.
  3. StyleMed Sp. z o.o.
  4. GAS-TRADING S.A.

  SAMORZĄD DOBRZE ZARZĄDZANY Samorząd 30-lecia

  1. Gmina Brwinów
  2. Gmina Susz
  3. Gmina Iława

  ZŁOTY MEDAL „RYNKU INWESTYCJI”

  1. Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk
  2. Małopolska Hodowla Roślin

   

  – Jest to dla naszej redakcji wielki zaszczyt oraz wkład w promocję polskiej gospodarki i polskich firm – mówił Mariusz Gryżewski, organizator gali Firma Dobrze Zarządzana do laureatów. – Cieszymy się, że mamy możliwość zaprezentować i docenić przedsiębiorców i samorządowców świadomych wartości swojej i swoich współpracowników. Mających wizję, ale i korzystających z doświadczeń innych. Tych, którzy wiedzą, jak powinien wyglądać dobrze prowadzony biznes lub jednostka samorządu terytorialnego. Ludzi, którzy mają jasno wytyczony cel i wiedzą, jak go osiągnąć. I to właśnie  zarządzane przez nich organizacje chcielibyśmy dzisiaj wyróżnić na scenie Teatru Sabat.

  Galę prowadził dziennikarz i bloger internetowy Grzegorz Czepułkowski. Po oficjalnej części uroczystości odbyło się losowanie wizytówek, w którym szczęśliwcy mogli wygrać zestawy kosmetyków, alkohole, artykuły dekoracyjne do domu, a także dwuosobowy voucher do Teatru Sabat. Uwieńczeniem wspaniałego wieczoru było przedstawienie „Lata 20., lata 30.”, stworzone przez reżyserkę Małgorzatę Potocką z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości Polski. Przypomniano niezapomniane szlagiery repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Jana Kiepury, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych.


  Gala Firma Dobrze Zarządzana, organizowana przez Wydawnictwo Maxmedia, odbyła się po raz piąty. Wydawnictwo Maxmedia, będące wydawcą tytułów takich jak Magazyn Gospodarczy „FAKTY”, „Rynek Inwestycji”, Magazyn „VIP”, a także kilku portali internetowych, od ponad 15 lat realizuje własne projekty promocyjne i medialne patronaty, współpracując z Krajową Izbą Gospodarczą, Business Centre Club, Kancelarią Prezydenta RP, największymi organizacjami branżowymi i izbami gospodarczymi w kraju.

  2 odpowiedzi na “Gala Firma Dobrze Zarządzana 2019”

  1. Nagroda Faktów ‚Firma Dobrze Zarządzana” w rolnictwie przypadła Dyr. PIB-IHAR w Radzikowie. Dostał nagrodę za 3,2 mln zł deficytu IHAR w 2018 r i za deficyt spodziewany ponad 7 mln zł w 2019. Za zabezpieczenia sądowne na rzecz wierzycieli na sumę ponad 8 mln zł. Dobrze zarządzana firma??? Kpiny!!! Przecieram oczy i nie wierzę, bo PRL jest wiecznie żywy, Sam Dyr. Bujak zdziwiony, nie wie za co dostał tę nagrodę? W głowie mi się to nie mieści tak jak z filmu Bareji „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?” Ale co się dziwić jakie „Fakty” taka nagroda!

  2. Redakcja Magazynu Gospodarczego Faky pisze:

   Uprzejmie informuję, że Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy w konkursie „Firma Dobrze Zarządzana”, kategoria „rolnictwo” został doceniony za Program wieloletni „Tworzenie naukowych podstaw postępu biologicznego i ochrona roślinnych zasobów genowych źródłem innowacji wsparcia zrównoważonego rolnictwa oraz bezpieczeństwa żywnościowego kraju”.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane