logo
logo
logo
logo
Gala VIP

Liderzy biznesu nagrodzeni na 11. Gali VIP
Opublikowano: 24 października 2023

Podczas jedenastej Gali VIP, organizowanej co roku przez redakcję „Magazynu VIP”, nagrodzono liderów różnych dziedzin życia publicznego – od biznesu po kulturę i samorząd. Statuetki odebrali najbardziej zasłużeni w swoich dziedzinach, którym nie sposób odmówić przedsiębiorczości, kreatywności i determinacji w dążeniu do sukcesu.

Sednem corocznej Gali VIP, która od 11 lat odbywa się w warszawskim hotelu Sheraton, jest integrowanie różnych środowisk i nagradzanie ich przedstawicieli, którzy wyróżniają się szczególną aktywnością i skutecznością podejmowanych działań, niezależnie od reprezentowanej dziedziny.

Podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród symboliczne statuetki, będące wyrazem uznania dla dokonań i postawy laureatów, odebrali wyróżniający się menedżerowie, skuteczni właściciele firm i samorządowcy, cieszący się zaufaniem, wybitne osobowości świata kultury, aktywiści, społecznicy i filantropi, a także osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie prężnie rozwijających się firm oraz stworzenie uznanych marek, miejsc i hoteli wartych rekomendacji. Laureaci to ludzie sukcesu, którzy wykazują się ponadprzeciętną aktywnością, zaangażowaniem i efektywnością. Z determinacją dążą do wyznaczonych celów, kierując się zasadami fair play. To także wybitni przedstawiciele świata kultury, którzy dzięki talentowi, charyzmie i osobowości zaznaczają swoją obecność w życiu publicznym, budzą podziw i zachęcają do obcowania ze sztuką, a często angażują się w sprawy ważne społecznie. W gronie laureatów znaleźli się także reprezentanci oświaty, zaangażowani w rozwój szeroko rozumianej edukacji oraz eksperci aktywni w sferze biznesu i samorządu gospodarczego.

Zdobywcy nagród przyznawanych przez redakcję „Magazynu VIP” to przedstawiciele różnych branż, którzy odnoszą sukcesy w sferze gospodarki i budują pozytywny wizerunek polskiego przedsiębiorcy za granicą. Lista tegorocznych laureatów uhonorowanych podczas Gali VIP przedstawia się nad wyraz dobrze. Choć reprezentują oni bardzo różne sfery działalności, łączy ich jakość, rzetelność i wiarygodność. Oprócz wyników finansowych nagrodzonych przedsiębiorców wyróżnia talent menedżerski idący w parze z zasadami etyki i zdrowej konkurencji.

Tytuł „Firmy VIP-a 2023” zdobyły w tym roku: SPS Construction Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o., Indigo Polska S.A., Zakład Mechaniki Przemysłowej „ZAMEP” Sp. z o.o., EBFEC Group Sp. z o.o. oraz Dobre Jachty Sp. z o.o. i Grupa Atlas Tours Sp. z o.o. To firmy z odległych dziedzin – od budownictwa po turystykę, lecz wbrew pozorom mają ze sobą wiele wspólnego. W uzasadnieniach niejednokrotnie przytaczano przywiązanie do jakości, innowacyjność i odwagę we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań oraz indywidualne podejście do klienta. Właśnie takich firm potrzeba na polskim rynku.

Szczególne statuetki otrzymały firmy związane z budownictwem, które od lat z powodzeniem trwają na rynku i wbrew niesprzyjającym okolicznościom gospodarczym realizują cele biznesowe. Przedstawiciele tych przedsiębiorstw niejednokrotnie stawali już na scenie podczas Gali VIP, aby odebrać statuetki. Tym razem tytuł „Zaufanego Partnera w Biznesie” przypadł firmie Expres-Konkurent i Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu Techbud-Toruń. Spółkę EXCON uhonorowano nagrodą Lidera Małopolskiego Biznesu, a tytułem „Osiedla Energooszczędnego” może szczycić się Willa Mirabelka IV, realizowana przez firmę Patio Deweloper.

Imponująco wygląda także lista VIP-ów Biznesu 2023, czyli właścicieli i menedżerów firm, którzy przez lata skutecznie prowadzą zarządzane podmioty drogą sukcesu. To prawdziwi liderzy, którzy doskonale odnajdują się w biznesie, niezależnie od reprezentowanej dziedziny. Na scenie ramię w ramię stanęli przedstawiciele przemysłu, usług finansowych, ubezpieczeniowych, prawnych i szkoleniowych, deweloperzy, liderzy rynku hotelowego i usług medycznych. Wszyscy on na co dzień oddają się odległym dziedzinom, niemniej robią to z pasją i nie szczędzą wysiłku, aby produkt lub usługa, które oferują spełniały standardy i oczekiwania klientów, a często wnosiły na rynek nową jakość.

W gronie laureatów w tej kategorii znalazła się liczna grupa kobiet: Beata Leszczyńska, CEO Orpea Polska, Dorota Szczygieł, CEO w RuccolPublicRelations Sp. z o.o., Magdalena Nowak, prezes zarządu Wealth Management Services Sp. z o.o., Katarzyna Burkowska-Mazurek, prezes zarządu Biura Usług Księgowych Optima, Żaneta Ściwiarska oferująca konsultacje i treningi personalne pod własną marką, Jagoda Kimber, dyrektor Willi Lentza. Tytułem „VIP-a Biznesu 2023” mogą poszczycić się także: Zbigniew Gaca-Richter, prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Lazurowa”, Bartosz Osiadło i Tomasz Toroń, partnerzy zarządzający w Broker Consulting Partners Polska Sp. z o.o., Marek Malinowski, prezes zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego Sp. z o.o., Józef Dąbek, prezes zarządu Kopalni Wapienia „Morawica” SA, Radosław Kulerski, właściciel firmy RADEX – Obsługa Inwestycji, Marcin Chmielewski, prezes zarządu Patio Deweloper Sp. z o.o., Adam Bojanowski, właściciel firmy Działki Budowlane w Zaciszu, Tadeusz Wrześniak, prezes zarządu BTBB Sp. z o.o., Dawid Piorun, prezes zarządu Arinea Sp. z o.o., Bartosz Tomczyk, przewodniczący rady nadzorczej HoneyPayment, oraz Stanisław Dubrow, właściciel Klewer Group.

Obok nich zwycięzcami zostały osoby zaangażowane w szerzenie oświaty i podnoszenie jakości edukacji, propagowanie jakości w biznesie i doradztwo biznesowe oraz integrowanie przedsiębiorców w samorządzie gospodarczym. Tu statuetki trafiły do profesorów Marzeny i Pawła Zakrzewskich, propagatorów edukacji domowej, twórców międzynarodowych klubów edukacji spersonalizowanej i demokratycznej, założycieli Instytutu Wolności,  dr. hab. n. med. Andrzeja Wojtyły, rektora Uniwersytetu Kaliskiego, Beaty Drzazgi, właścicielki wielu firm w kraju i za granicą, przedsiębiorcy, eksperta w dziedzinie zarządzania i mentora biznesu, oraz Waldemara Piórka − przedsiębiorcy, prezesa Fundacji WIP Warto Im Pomóc, współtwórcy samorządu gospodarczego Warszawy, honorowego Ambasadora Kongresów Polskich i kawalera „Orderu Uśmiechu”.

Podczas Gali VIP nagrodzono też wyróżniające się marki, miejsca godne rekomendacji i hotele warte odwiedzenia. Marką VIP-a 2023 została Organis.pl oferująca naturalne ekstrakty, olejki i suplementy. Tytuł Rekomendacji VIP-a 2023 trafił do restauracji Spichlerz Gliwice, łączącej tradycję i nowoczesność zarówno w wymiarze menu, jak i stylowych wnętrz zabytkowego spichlerza, oraz Queen of Stars – polska marka odzieżowa oferująca stylowe propozycje z jakościowych tkanin skierowane do wymagających kobiet. Kliniką VIP-a 2023 została Innovation Clinic, utworzona we Wrocławiu, by dzięki interdyscyplinarności medycyny zapewniać pacjentom kompleksowe wsparcie w utrzymaniu zdrowia, dobrej formy i młodego wyglądu. Statuetka Hotel VIP-a trafiła do Hotelu SKAL****, Hotelu No Name Lakes***** i Hotelu Białowieskiego, jako wyraz uznania dla ich bogatej oferty wypoczynku, wyjątkowej atmosfery i podejścia do klienta.

Dopełnieniem ceremonii wręczenia nagród był bankiet z szeroką gamą dań i drinków, możliwość degustacji Nalewek Staropolskich Karola Majewskiego i podziwiania najnowszych modeli elektrycznych marki Lexus i skutera wodnego prezentowanego przez spółkę Dobre Jachty.

Nieco adrenaliny zapewniły gościom stoły do gry, a równie duże emocje wzbudzała loteria wizytówkowa, w której można było wygrać wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów gali. Ci, którym dopisało szczęście, wrócili do domu z kosmetykami, gadżetami, alkoholami, suplementami diety i voucherami – na zakupy, treningi, zabiegi, pobyty w hotelach. Emocjonująca okazała się także aukcja charytatywna, z której środki zasilą działania Fundacji Turystyki i Rehabilitacji. Goście licytowali obrazy, rzeźbę, lampę oraz… spontanicznie wystawione przez Andrzeja Chyrę egzemplarze Konstytucji RP z autografami, nie po raz pierwszy udowadniając, że mają wielkie serca.

Miłym przerywnikiem ceremonii wręczenia nagród był pokaz mody, w którym kolekcję marki Queen of Stars zaprezentowały kobiety biznesu, tego wieczoru wyjątkowo w roli modelek. Uroczysty wieczór ubogaciły występy wspaniałych artystów: barwnej i energetycznej Anny Hameli Marchal, pełnej charyzmy Pauliny Lewandowskiej i zespołu Łzy. Przy takiej dawce przebojów parkiet szybko się zapełnił, a goście bawili się znakomicie.

Zobacz pełną relację i poznaj laureatów 11 Gali VIP 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Gorlice

Gorlice – idealne miejsce na inwestycje...

Atrakcyjne, w pełni uzbrojone działki inwestycyjne czekają na...
Sprzedaż na Amazon

Sprzedaż na Amazon – na co zwrócić uwag...

Rozpoczęcie własnego biznesu na Amazonie jest dosyć proste, je...
cyfryzacja biznesu

Jak zacząć cyfryzację biznesu, procesów w fir...

Nie da się ukryć, że sukcesywne wprowadzanie rozwiązań cyfrowych do pr...