• Menu

  Forum Inspiracji CSR

  15 października 2015 roku w Centrum Konferencyjno-Eventowym Concordia Design spotkają się managerowie CSR oraz osoby blisko związane z tematyką społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju w Wielkopolsce.

  Forum będzie okazją do integracji lokalnego środowiska biznesu wokół koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydarzenie dotyczyć będzie takich zagadnień, jak: CSR jako wspólnota wartości, trendy w Europie i na świecie oraz sesje networkingowe. W trakcie Forum zaprezentowane zostaną inauguracyjne wyniki analizy „CSR w mediach w Wielkopolsce”, przygotowanej przez Press-Service Monitoring Mediów, oraz analizy „CSR w Wielkopolsce” – podkreśla Łukasz Smolarek, dyrektor Forum Inspiracji CSR.

  Forum to wyjątkowa inicjatywa, która skupiać się będzie wokół idei networkingu. Wydarzenie stanowi odpowiedź na oczekiwania osób blisko związanych z CSR w Wielkopolsce, odnośnie do powstania lokalnego miejsca wspólnych spotkań i wymiany poglądów – dodaje Łukasz Smolarek.

  Patronat medialny nad Forum objęły portale: odpowiedzialnybiznes.pl, csr.pl, kwartalnik „AS Biznesu”, miesięcznik branżowy „Personel i Zarządzanie” oraz Radio Merkury Poznań. Szczegółowy program i dodatkowe informacje są dostępne na stronie I Forum Inspiracji CSR „Networking is Working”:

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane