logo
logo
logo
logo
Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju

Elitarna grupa prelegentów na Krynica Forum 2023. Kto wystąpi przed publicznością? Jakie kwestie będą kluczowe?
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Krynica Zdrój, znana jako „Perła Polskich Karpat”, wkrótce stanie się centrum światowych debat ekonomicznych. Forum Ekonomiczne przyciąga co roku ekspertów z różnych dziedzin, a kluczem do jego sukcesu jest zróżnicowany skład prelegentów.

Kto wystąpi na Krynica Forum 2023?

Lista gości jest bardzo długa. Poniżej wytypowaliśmy dla Was kilka ciekawych osobistości, jednak z całą pewnością nie wyczerpują one listy osób, których prelekcje będą godne uwagi!

  • Krzysztof Wojczal – jako analityk geopolityczny przyczynił się do głębszego zrozumienia skomplikowanych kwestii międzynarodowych. Jego blog krzysztofwojczal.pl jest źródłem wartościowych analiz i przemyśleń na temat współczesnej geopolityki.
  • Jacek Piechota – jako Prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, ma ogromne doświadczenie w budowaniu mostów biznesowych między Polską a Ukrainą. Jego praktyczna wiedza w dziedzinie handlu i inwestycji jest nieoceniona dla wielu przedsiębiorców.
  • Dr Dariusz Woźniak – jego rola jako Rektora Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu uczyniła go jednym z czołowych myślicieli w dziedzinie edukacji biznesowej w Polsce.
  • dr hab. Tomasz Grzegorz Grosse – jego prace w dziedzinie politologii i socjologii przyniosły mu uznanie w kraju i za granicą. Jako ekspert w Instytucie Sobieskiego oraz Warsaw Institute, często dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat dynamiki politycznej w Europie.
  • Agnieszka Kaźmierczak – w charakterze Dyrektora Generalnego Agencji Dostaw Euratomu, zajmuje się kwestiami związanymi z energetyką jądrową w Europie. Jej wiedza i doświadczenie są kluczem do zrozumienia wyzwań i możliwości w dziedzinie energii atomowej.

Ta wyjątkowa mieszanka ekspertów z różnych dziedzin gwarantuje, że tegoroczne Forum Ekonomiczne będzie miejscem wartościowych dyskusji i wymiany myśli. Oczekuje się, że ich prelekcje przyciągną uwagę licznych uczestników, dziennikarzy i obserwatorów z całego świata.

Tegoroczne Krynica Forum 2023 – tematyka i cele

W materiale prasowym czytamy, że tegoroczne Forum Ekonomiczne w Krynicy skoncentruje się na kilku kluczowych kwestiach, które definiują globalną gospodarkę XXI wieku.

Zmiana Klimatu i Gospodarka: w obliczu coraz bardziej dotkliwych skutków zmian klimatycznych, forum będzie miejscem, gdzie eksperci podzielą się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak gospodarka może przyczynić się do walki z kryzysem klimatycznym, a jednocześnie się rozwijać.

Geopolityka w nowej dekadzie: w dobie narastających napięć międzynarodowych, jakie są główne wyzwania i możliwości dla Europy? Jakie role Polska może i powinna odegrać i jak może pomóc w tym współpraca z Koreą Południową?

Przyszłość Energii: w świetle globalnej debaty o zrównoważonej energetyce, jakie są realne scenariusze dla przyszłości sektora energii, zwłaszcza w kontekście energetyki jądrowej i odnawialnych źródeł energii?

Biorąc pod uwagę różnorodność tematów i bogate doświadczenie prelegentów, oczekuje się, że tegoroczne Krynica Forum 2023 przyniesie wartościowe wnioski i zainspiruje do dalszych działań w kluczowych obszarach globalnej gospodarki.

Więcej informacji o forum w Krynicy znajdziesz tutaj.

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

ukraińskie rolnictwo

Już 9 milionów hektarów ukraińskiej ziemi orn...

Często mówi się, że ukraińskie zboże zalewa polski rynek. Jednak produ...
Firmy inwestycyjne

Firmy inwestycyjne bogatsze od rządów?...

Niedawno światowe media obiegła wiadomość, że Toshiba, jedna z najbard...
łapownictwo

Nawet 25 lat za łapownictwo – od 1 paźd...

Kary za przestępstwa gospodarcze osób zajmujących kierownicze stanowis...
szary wodór

Polska jednym z największych producentów wodo...

Okazuje się, że nasz kraj jest jednym z największych producentów wodor...