• Menu

  Elegancka wigilia firmowa. Dlaczego warto ją zorganizować?

  Wigilia firmowa w GdańskuŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Ich atmosferę czujemy nie tylko w domu, gdzie unosi się zapach pierników, ale i w pracy, kiedy na korytarzach pojawiają się choinki i świąteczne ozdoby, a z biurowego radia płyną kolędy. Warto wykorzystać ten moment na organizację firmowej wigilii.

  Przedświąteczne spotkania w gronie pracowników w wielu miejscach stały się już tradycją. Dla prezesów to zwykle dobry moment, by podsumować całoroczną pracę, docenić i pochwalić swoich podwładnych oraz obdarować ich świątecznym upominkiem. To także istotne wydarzenie dla samych pracowników. Z badań wynika, że większość z nich traktuje pracowniczą wigilię jako okazję do zacieśnienia więzi między osobami zatrudnionymi w firmie.

  Świąteczny nastrój wzbudza pozytywne uczucia i rodzi potrzebę bliskości z innymi ludźmi. Nieformalna atmosfera sprzyja budowaniu relacji nie tylko na zawodowym, ale i na osobistym poziomie. A o tym, jak ważne są dobre stosunki między pracownikami, można się przekonać w codziennej pracy. Przyjemna, pozbawiona wrogości i konkurencji atmosfera zwiększa efektywność, co przekłada się na dobre wyniki.

  Wigilia firmowa. Jak ją zorganizować?

  Wigilia firmowa w Gdańsku

  Firmowa wigilia z pewnością zaprocentuje, o ile przy jej organizacji będzie się pamiętało o kilku ważnych zasadach. Wiele pracowników traktuje to wydarzenie jako sposób na zrelaksowanie się, ale nie każdemu taka forma może odpowiadać. Świąteczne spotkanie powinno być zatem w pełni dobrowolne. Wszelki przymus wywoła jedynie skutek odwrotny od zamierzonego.

  Istotną kwestią jest także forma i miejsce firmowej wigilii. Najbardziej uniwersalnym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest tradycyjna uroczystość zorganizowana przy wspólnym stole. Zadowoli zarówno starszych pracowników, jak i młode grono. W takich warunkach najlepiej prowadzi się swobodne rozmowy i je. Warto zatem zatroszczyć się o to, aby posiłki było naprawdę smaczne. Sprawdzona, elegancka restauracja lub hotel okaże się najlepszym wyborem.

  Wigilia firmowa w Gdańsku

  Q Hotel Grand CruWysokiego poziomu dań można być pewnym, organizując wigilię firmową w Gdańsku, w Q Hotel Grand Cru. To elegancki hotel w centrum Gdańska z atrakcyjną ofertą wigilijnego spotkania biznesowego. Szef kuchni proponuje autorskie, bogate menu, w którym nie brakuje tradycyjnych dań świątecznych, ale też wykwintnych i wyszukanych potraw. Zestaw posiłków można skomponować samodzielnie lub skorzystać z propozycji menu serwowanego na wspólny stół.

  Spotkanie wzbogaci elegancka oprawa całego wydarzenia. Gustowne dekoracje świąteczne wraz z melodią kolęd i pastorałek w tle zbudują bożonarodzeniową atmosferę.  Profesjonalna obsługa zadba o komfort i zadowolenie gości, serwując na początku grzane wino, a przez całe spotkanie podając eleganckie dania.

  W trosce o jak największe poczucie prywatności uczestników spotkania Q Hotel Grand Cru daje możliwość wynajęcia sal konferencyjnych i restauracji Grand Cru na wyłączność. To doskonałe miejsce na organizację wigilii firmowej w Gdańsku. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie http://qhotels.pl/hotel-gdansk-centrum/biznes/wigilia-firmowa-gdansk

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane