logo
logo
logo
logo
agregat prądotwórczy

Jaki agregat prądotwórczy do hotelu lub pensjonatu?
Opublikowano: 20 czerwca 2022

Prowadzenie małego pensjonatu i dużego hotelu wiąże się z zapewnieniem swoim gościom wszelkich udogodnień i dostępu m.in. do nieprzerwanej energii elektrycznej. Niestety, nie jesteś w stanie zagwarantować, że nie dojdzie do jakiejś awarii zasilania lub przerw w przesyle prądu, spowodowanych przez zewnętrzną firmę. Warto się na to przygotować, wybierając sprzęt generujący energię elektryczną. Jaki agregat prądotwórczy do hotelu lub pensjonatu? Podpowiadamy!

To, jaki agregat prądotwórczy do hotelu lub pensjonatu wybierzesz, może przełożyć się później na sprawne działanie Twojej firmy. Warto zainwestować w taki sprzęt, korzystając z rozwiązań sprawdzonych i skutecznych.

Dlaczego w hotelu i pensjonacie powinien być zapasowy agregat?

Agregat prądotwórczy załączy zasilanie na wypadek przerw w dostawie energii elektrycznej z sieci publicznej. Dzięki temu unikniesz wielu, wyjątkowo kosztownych i nieprzyjemnych sytuacji. Na co oddziałuje między innymi brak prądu w hotelu i pensjonacie?

  • Niezadowolenie klientów – brak prądu w gniazdkach znacznie obniża komfort korzystania z obiektu hotelowego, co przekłada się na nastroje gości i późniejsze opinie – nawet jeżeli nie zależą od Ciebie.
  • Problemy z zagospodarowaniem kuchni – przez problem z energią elektryczną, chłodziarki i zamrażarki przestają pracować, co z kolei może wiązać się ze stratą żywności hotelowej.
  • Trudności w pracy sprzętów hotelowych (np. klimatyzacji) – ważne szczególnie w ciepłe dni. Jeżeli hotel oferuje klientom np. klimatyzację, to ta cały czas powinna być do ich dyspozycji. Problem z dostawą prądu wyłącza możliwość korzystania z klimy.
  • Wyłączenie systemów bezpieczeństwa – to wpływa na bezpieczeństwo Twojego biznesu. Bez prądu nie działają wszelkiego rodzaju alarmy, systemy zabezpieczeń, kamery itd. Narażasz się więc na przestępcze działanie złodziei.

Jaki agregat prądotwórczy do hotelu lub pensjonatu? Dostosowany do potrzeb!

Wybierając agregat do hotelu lub pensjonatu, zwróć uwagę przede wszystkim na jego moc. Powinna być dostosowana do Twoich potrzeb. Jeżeli chcesz, aby urządzenie pracowało na najwyższych obrotach, zasilając cały hotel, musisz wybrać bardzo mocny agregat. Warto pomyśleć także o rozwiązaniu z automatycznym załączaniem na wypadek zaniku energii z sieci. Zwróć też uwagę czy wybrany agregat jest bezpieczny i czy posiada regulator napięcia AVR. To wszystko wpływa na efektywność jego pracy.

Tagi: , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

najtańsze OC

Które firmy mają w ofercie najtańsze OC?...

Szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego, które zaproponuje optym...
środki czyszczące

4 niebezpieczne domowe środki czyszczące...

Każdy z nas chciałaby, aby sprzątanie w domu przebiegało jak najszybci...
toalety przenośne

Toalety przenośne w przestrzeni publicznej –...

Wytyczne dotyczące specyfiki toalet publicznych są jasno określone w p...
pranie

Inteligentne mieszkanie – jak wygląda?...

Marzy Ci się smart home, który będzie wymagał jak najmniej uwagi? Wspo...