• Menu

  Uzdrowisko Rymanów – na leczenie i wypoczynek

  pijalnia od czadoUzdrowisko Rymanów jest przepięknie położone w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski, z dala od dużych ośrodków miejskich.

  Wspaniała nieskażona przyroda, bodźcowy klimat i czyste powietrze sprzyjają leczeniu, odpoczynkowi i pełnemu relaksowi oraz stanowią czynnik wzmacniający odnowę naturalnej odporności człowieka.  Uzdrowisko specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Działalność lecznicza „Uzdrowiska Rymanów” S.A. oparta jest na szczególnych walorach przyrodoleczniczych klimatu i surowcach naturalnych. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów leczniczych wykonywanych przede wszystkim w oparciu o naturalne zasoby wód mineralnych.

  „Uzdrowisko Rymanów” S.A. oprócz działalności leczniczej prowadzi również działalność produkcyjną. Zakład Produkcji nowe pijalniaWód oferuje duży asortyment wód „Celestynka” i „Rymanów-Zdrój ‘’ oraz całą gamę napojów smakowych. Na bazie wód mineralnych z Rymanowa Zdroju „Uzdrowisko Rymanów” stworzyło markę kosmetyków Celestin. Jest to unikatowa linia kosmetyków naturalnych, bez dodatków parabenów, olejów mineralnych, ze składników pochodzących z upraw eko. Nasze uzdrowisko sygnuje dwie serie: Argan&Zioła oraz Life Med.

  Rymanów-Zdrój to wspaniałe miejsce do czynnego wypoczynku, uprawiania sportu oraz górskiej turystyki pieszej i rowerowej. Sprzyja temu ukształtowanie terenu, wyjątkowy mikroklimat, piękno okolicznego krajobrazu.

  Zapraszamy na leczenie i wypoczynek przez cały rok.

  www.uzdrowisko-rymanow.com.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane