logo
logo
logo
logo
Dealer Roku DAF

DAF nagradza najlepszych dealerów i mechaników.
Opublikowano: 7 marca 2018

Dealer Roku DAFW białowieskim hotelu Żubrówka odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najlepszemu dealerowi oraz mechanikowi DAF. Dealerem Roku 2018 została firma DBK Sp. z o.o. oddział Białystok, a zwycięzcą IV Olimpiady Technicznej DAF 2018 został pan ŁUKASZ WĘGRZYNEK  z firmy DBK oddział Szczecin.   

Drugie miejsce w konkursie na najlepszy serwis DAF zajął krakowski oddział Firmy Wanicki, a na 3. miejscu uplasował się kolejny serwis firmy DBK oddział Koszalin.

W siódmej edycji konkursu organizowanego przez DAF Trucks Polska oceniane były działania dealerów, które bezpośrednio wpływają na satysfakcję klienta tj.:  poprawność wykonania usługi za pierwszym razem, wzrost satysfakcji klienta z obsługi w serwisie, wydajność obsługi w ramach serwisu ITS/PTS, sprzedaż kontraktów obsługowo – naprawczych DAF Multisupport, realizację planów sprzedaży nowych pojazdów, części i marketingowych oraz jakościowe szkolenia z ekonomicznej jazdy.

Dodatkowe punkty przyznawane były również za ponadstandardowy udział dealerów w akcjach specjalnych DAF jak Welcome Home – oferta zniżek na wybrane usługi serwisowe i części dla pojazdów starszych niż 3 lata – oraz osiągnięcie wyższych niż wymagane poziomów w szkoleniach (Standard of Excellence) przez mechaników.

Olimpiada Techniczna DAF jest też już kolejną edycją, która za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mechaników. Przystąpiło do niej 148 mechaników, spośród których w samym finale spotkało się 4 najlepszych.

 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Ekolaury

Ekolaury Polskiej Izby Ekologii 2021...

Od 2002 r. Polska Izba Ekologii z sukcesem organizuje Konkurs EKOLAURY...
Nagroda Regulskiego

Zgłoś kandydatów do Nagrody imienia Jerzego R...

Trwa V edycja Nagrody imienia Jerzego Regulskiego za wybitne o...
Laureaci Gali Firma Dobrze Zarządzana 2019

Gala Firma Dobrze Zarządzana 2019...

[caption id="attachment_37019" align="alignnone" width="1140"]...