• Menu

  China Homelife – największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej

  China HomelifeJuż niedługo, w dniach 6–8 czerwca 2018 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi China Homelife, czyli największe targi chińskich produktów w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Według organizatorów do podwarszawskiego Nadarzyna przyjedzie około 1600 producentów z Chin, którzy będą reprezentować aż 10 różnych branż, do których należy zaliczyć: odzież (600 firm), sprzęt AGD, maszyny i narzędzia, materiały budowlane, artykuły gospodarstwa domowego oraz upominki (300 firm), tekstylia, artykuły elektryczne, oświetlenie, meble, części samochodowe oraz żywność.

  Ready stock na tegorocznych targach China Homelife

  Warto dodać, że podczas tegorocznej edycji targów China Homelife organizatorzy zdecydowali się wprowadzić możliwość bezpośredniego zakupu produktów, których rabat, liczony od cen hurtowych, będzie wynosił 40% (nie trzeba bowiem uiszczać opłat za cło i dostawę). Tegoroczna edycja targów będzie również wyjątkową okazją dla polskich importerów do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

  Warsztaty dla polskich importerów

  Targi China Homelife będą również okazją do zdobycia wiedzy na temat procedur sprowadzania towarów z Chin, e-commerce, kontroli jakości, optymalizacji kosztów transportu czy nieporozumień na tle kulturowym. Dla polskich importerów, których celem jest uzyskanie informacji dotyczących bezpiecznego i efektywnego handlu z chińskimi firmami, organizatorzy przygotowali bezpłatne warsztaty (6 czerwca) oraz wykłady (7 i 8 czerwca).

  Sprawdzeni chińscy producenci

  Targi China Homelife są największą tego typu imprezą w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Warto wiedzieć, że zadbano o to, aby wszystkie prezentowane produkty posiadały certyfikaty potwierdzające ich jakość. Dodatkowo wszystkie występujące firmy zostały sprawdzone i przeszły bardzo dokładny proces weryfikacji – w tym kontrolę historii finansowej czy możliwości produkcyjnych.

  Dotychczasowa współpraca gospodarcza pomiędzy Polską a Chinami

  Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Polska jest największym partnerem handlowym Chin w Europie Środkowo-Wschodniej, z kolei Chiny są nie tylko największym partnerem handlowym Polski w Azji, ale również trzecim źródłem importu. W ostatnich latach stosunki handlowo-gospodarcze Polski i Chin systematycznie się rozwijają, poszerzają się także obszary współpracy. Dzięki pogłębiającym się stosunkom dwustronnym obie strony mogą nie tylko wykorzystać istniejące szanse, ale również rozwijać relacje gospodarcze, kierując się przede wszystkim długofalowym, praktycznym, a także konstruktywnym podejściem. W ten sposób możliwe będzie realizowanie zakładanych porozumień.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane