• Menu

  BENEFIA – Firma Dobrze Zarządzana 2015

  29 października tego roku w Teatrze Kamienica w Warszawie, przy al. Solidarności odbył się jubileusz pod hasłem: 15 lat z Benefia TU S.A. VIG. Celem Zarządu Spółki było zorganizowanie spotkania podsumowującego miniony czas, osiągnięcia oraz wspólne sukcesy. Wieczór był także dobrym momentem na rozmowy o przyszłości firmy, która stawia na innowacyjność, ale również niezmiennie na jakość oferowanych produktów i usług.

  Benefia Ubezpieczenia to spółka dedykowana do sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w sieciach dealerów samochodowych, w obszarze ubezpieczeń direct oraz w alternatywnych kanałach dystrybucji ubezpieczeń, tzn. miejscach do tej pory nie kojarzących się z ubezpieczeniami, takich jak Stacje Kontroli Pojazdów, serwisy i warsztaty samochodowe, stacje benzynowe, a także banki spółdzielcze oraz inne sieci handlowe lub usługowe.

  Na uroczystym spotkaniu z okazji 15-lecia firmy Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group Mariusz Gryżewski, redaktor naczelny Magazynu Gospodarczego „Fakty”, uhonorował ją statuetką Firma Dobrze Zarządzana za wysokie standardy zarządzania, wykorzystywanie nowoczesnych technologii i kanałów dystrybucji, innowacyjne podejście do sprzedaży oraz obsługi ubezpieczeń.

  – Od początku działalności stawiamy na nowoczesne technologie. Nasze innowacyjne podejście do sprzedaży oraz obsługi ubezpieczeń daje szerokie możliwości tworzenia nowych kanałów dystrybucji, które pozwalają sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klientów. Od 1 listopada działamy pod nowym szyldem Benefia Ubezpieczenia i nadal będziemy stawiać na nowoczesne i unikatowe rozwiązania w celu zapewnienia klientom profesjonalne , sprawnej w pełnie zinformatyzowanej obsługi – powiedział prezes Paweł Bisek.

  Zaproszeni goście wysłuchali wyjątkowego spektaklu zatytułowanego „Wieczór autorski Emiliana Kamińskiego” – spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

  2015-10-29

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane