• Menu

  Autoryzacje Grupy PGD

  Grupa PGD uzyskała autoryzacje Fiat Chrysler Automobiles na sprzedaż i obsługę marek Abarth, Alfa Romeo oraz Jeep. Oznacza to, że Grupa reprezentuje obecnie 12 (słownie: dwanaście) marek, że liczba jej autoryzacji równa się 35 (słownie: trzydzieści pięć) oraz że ma ona w swojej ofercie pełną gamę samochodów z oferty FCA.

  Grupa PGD rozpoczęła współpracę z FCA w 2006 roku wraz z uruchomieniem warszawskiego dealerstwa Euromobil z autoryzacjami Fiat i Fiat Professional. Pod brandem Euromobil będą działać także nowe przedstawicielstwa. Są one zlokalizowane w Centrum Motoryzacyjnym Toruńska w Warszawie, dzięki czemu klienci będą mieli możliwość odbycia w jednym miejscu jazdy testowej aż 27 (słownie: dwudziestoma siedmioma) wersjami samochodów produkowanych przez włoski koncern.

  Marki FCA realizują nową strategie produktową. Rynek znakomicie przyjął  nowego Fiata Tipo, mamy już w ofercie nowego Jeepa Compassa, z kolei Alfa Romeo oferuje, również znakomicie przyjęte przez prasę i klientów, nowe modele Giulia i Stelvio. Wszystkie marki zachowują swój charakter, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania różnych klientów. Uważamy, że te samochody będą siłą napędową sprzedaży i dlatego z optymizmem patrzymy na nowy rozdział współpracy – mówi Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD.

  A z perspektywy fanów motoryzacji ogromną radość sprawia nam fakt, że możemy zaproponować naszym klientom nowe marki, postrzegane jako ikony sportu, tak jak Alfa i Abarth oraz kultowe terenówki Jeep – dodaje Grzegorz Hankus.

  Nowy, wielomarkowy Euromobil rozpoczął działalność handlową z wysokiego C – od flotowej sprzedaży czterech samochodów Jeep Compass.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane