• Menu

  Australia na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

  Sześć australijskich firm weźmie udział w tegorocznej 25. edycji najważniejszego wydarzenia przemysłu obronnego w Polsce i regionie. Ta edycja jest dla Australii przełomowa z uwagi na liczbę australijskich firm obecnych w Kielcach. 

  Innowacyjny i zaawansowany technologicznie australijski przemysł obronny coraz uważniej przygląda się polskiemu rynkowi, zarówno z perspektywy handlowej, jak i w obszarze współpracy technologicznej.

  Trzy firmy zaprezentują swoje produkty na wystawie. Thales Australia ponownie pokaże swój wielozadaniowy pojazd opancerzony Hawkei. Cablex jest rozpoznawalnym na całym świecie producentem złożonych wiązek kablowych, przedziałów awioniki i konsol dla przemysłu obronnego i lotniczego. Firma zdobyła nagrodę „Best Supplier Award 2016” od Airbus Helicopters. Trzeci wystawca, firma Trakka, zaprezentuje swoje reflektory i systemy wizyjne dla helikopterów używane przez służby porządkowe, straże graniczne i przybrzeżne na całym świecie.

  Pozostałe australijskie firmy odwiedzają Kielce aby lepiej zrozumieć polski rynek i nawiązać współpracę. Są to: Cgear – producent CGear Tactical Helimat, mat używanych podczas wojskowych i cywilnych operacji wykonywanych helikopterami w trudnych warunkach; EOS Defence Systems – lider w obszarze rozwoju i produkcji zautomatyzowanych i kontrolowanych zdalnie systemów sterowania ogniem; oraz Ferra – producent podzespołów dla śmigłowców, systemów obronnych i naprowadzania.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane