• Menu

  Na szczycie branży pneumatycznej

  premaCentrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna jest obecnie największym polskim producentem pneumatyki, która znajduje zastosowanie przy mechanizacji i automatyzacji procesów produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu.

  Firma łączy działalność produkcyjną, handlową oraz usługową w zakresie serwisu i doradztwa technicznego. W bieżącym roku obchodzi jubileusz 40-lecia swojej działalności. Zdobyte doświadczenie, wiedza i nowoczesny park maszynowy pozwalają na ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty. Szczególnie atrakcyjną pozycją w portfelu produktów jest możliwość wykonania urządzeń całkowicie dostosowanych do potrzeb klienta.

  W stałej ofercie produktowej znajdują się: siłowniki pneumatyczne, zawory, cylindry hydrauliczne, bloki przygotowania sprężonego powietrza oraz bardzo szeroka gama elementów złącznych. CPP „PREMA” SA jest również wiarygodnym partnerem w automatyzacji procesów produkcyjnych. Od kilku lat z powodzeniem dostarcza rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu, jak przemysł: spożywczy, papierniczy, metalowy, włókienniczy, drzewny czy tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się także nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa, kolejnictwa, górnictwa czy przemysłu automotive.

  Dzięki doświadczonej kadrze inżynierów, konstruktorów i projektantów, pracowników wydziału produkcji, a także wyspecjalizowanej Izbie Kontrolno-Pomiarowej Spółka zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów. Z pomocą rozwiniętej sieci sprzedaży szybko dociera do Klientów w całej Polsce.

  Certyfikaty i wyróżnienia:

  – System Zarządzania Jakością, zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008 (od 2001 roku),

  – Medale za Produkt HPS w 2012 i 2014 r.,

  – Certyfikaty Zgodności z dyrektywą ATEX, wystawione przez Instytut Techniki Górniczej KOMAG.

  Centrum Produkcyjne Pneumatyki „PREMA” Spółka Akcyjna

  Wapiennikowa 90

  25-101 Kielce

  tel.: 41 361 95 24

  faks: 41 361 91 08

  prema@prema.pl

  www.prema.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane