• Menu

  Taśma z nadrukiem – niezbędna rzecz przy pakowaniu

  Taśma klejąca jest niezwykle przydatnym produktem, dzięki któremu bez problemu można połączyć ze sobą dwa elementy. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów taśm, różniących się między sobą właściwościami.

  Jednym z typów, który ułatwia znaczenie paczek przy pakowanie przedmiotów jest taśma z nadrukiem.

  Rodzaje taśm z nadrukiem

  Wyróżnia się kilka typów taśm z nadrukiem, w zależności od użytego kleju. Najczęściej do ich wyrobu wykorzystuje się klej kauczukowy naturalny syntetyczny i naturalny oraz akrylowy. Istnieje też kilka rodzajów nośnika foliowego. Najczęściej nadruk wykonuje się na folii polipropylenowej PP, ale można przygotować go na papierze, albo taśmie PVC.

  Oczywiście taśmy dzieli się również ze względu na kolor. Najpopularniejszymi barwami są: biel i brąz, albo bezbarwna folia. Istnieje również możliwość zabarwienia taśmy na inny kolor. Może wystąpić na niej maksymalnie cztery barwy. Standardowym rozmiarem rolki taśmy z nadrukiem jest 48mm x 66yd.

  Gdzie kupić taśmę z nadrukiem?

  Oczywiście różnego typu taśmy można kupić w sklepach papierniczych. Jeśli jednak zależy nam na specjalnym zamówieniu produktu najlepiej skorzystać z usług zaufanej firmy. Przykładem przedsiębiorstwa, które zajmuje się sprzedażą i produkcją akcesoriów klejących jest: https://tasmaklejaca.pl/produkty/tasmy-z-nadrukiem/.

  W ofercie firmy są m.in. kleje, taśmy, folie, rzepy i uchwyty samoprzylepne. Zainteresowani mogą nabyć standardową taśmę z nadrukiem albo zamówić produkt z własną grafiką. Szczegółowy opis dotyczący dostarczenia napisu czy obrazków znajduje się na stronie internetowej. Taśma z bajkowymi postaciami to oryginalne akcesorium, którym można ozdobić pudełka, albo prezenty.

  Zastosowanie taśmy z nadrukiem

  Taśma z nadrukiem najczęściej znajduje zastosowanie przy przeprowadzkach. Dzięki niej łatwiej oznaczyć kartony. Poza tym, nie bez powodu nazywana jest taśmą pakową. Używa się jej do oklejania paczek pocztowych. W prosty sposób oznacza się nią pudełka ze szkłem, albo o znacznych gabarytach. Poza tym, często wykorzystuje się taśmy z napisem „tu otwierać” lub „ściśle tajne”.

  Dodatkowo, dzięki możliwości zamówienia produktu z własną grafiką, z powodzeniem można ją wykorzystać do pakowania prezentów. Wybierając taśmę warto zwrócić uwagę na jej właściwości. Produkty o większej grubości są bardziej wytrzymałe. Poza tym, na etykietach zawarta jest informacja o rodzaju kleju i charakterystyka włókien taśmy.

  Jak widać taśma z nadrukiem przydaje się nie tylko w biurze, ale doskonale sprawdza się jako akcesorium do przygotowywania urodzinowych, albo świątecznych paczek. Oczywiście warto pamiętać, że na rynku dostępnych jest wiele innych typów taśm, które doskonale sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Bardzo popularną taśmą jest np. taśma dwustronna, albo malarska.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Kategorie