logo
logo
logo
logo
Taśma pakowa z logo

Jak uzyskać taśmę pakową z logo firmy?
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Taśma pakowa z logo firmy to coraz częściej wykorzystywany nośnik reklamowy. Aby spełniała swoją rolę, musi być wysokogatunkowym produktem, który zapewni odpowiedni poziom ochrony dla zawartości opakowania. Poszukując dostawcy taśm pakowych z nadrukiem, warto skorzystać z oferty doświadczonej firmy. Taką właśnie jest TCM Service.

(Nie)zwykła taśma pakowa

Obecnie taśma pakowa nie jest wyłącznie materiałem do zaklejania kartonów. Coraz częściej staje się narzędziem do promowania firmy i jest niezbędnym elementem wyposażenia sklepów internetowych. Taśma pakowa z logo firmy, adresem czy hasłem reklamowym utrwala się w świadomości wszystkich osób, które mają z nią styczność. Dzięki niej firma ma możliwość zasygnalizowania swojej obecności na rynku i zapisania się pozytywnie w pamięci odbiorców.

Dlaczego TCM Service?

TCM Service to wiodący producent taśm pakowych z logo firmy, który posiada wieloletnie doświadczenie. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy oraz korzystanie z innowacyjnych technologii i najwyższej jakości surowców pozwala firmie zaoferować wysokogatunkowe produkty. Oferta produktowa TCM Service jest szeroka, więc z pewnością każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz profesjonalizm personelu pozwalają TCM Service zagwarantować terminową realizację zamówień. Ponadto pracownicy zapewniają fachowe doradztwo i najwyższe standardy obsługi klienta.

Czym wyróżniają się taśmy pakowe z logo firmy od TCM Service?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać ofertę TCM Service, jest fakt, że proponuje produkty doskonałe jakościowo. Sprzedawane taśmy idealnie spełniają swoją podstawową funkcję, czyli świetnie zabezpieczają zawartość opakowania. Taśmy pakowe z logo firmy od TCM Service to stosunkowo tanie narzędzie marketingowe. Użycie takiej taśmy z indywidualnym nadrukiem wpływa na wizerunek firmy oraz rozpoznawalność marki. Taśmy pakowe z logo firmy od TCM Service to produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wyróżnia je nie tylko trwały nadruk, ale również możliwość wyboru nośnika i typu kleju. Firma wykonuje nadruki metodą fleksograficzną – najczęściej jest to logotyp firmy, ale znakowanie może też zawierać ostrzeżenie o delikatnej zawartości przesyłki lub wybraną przez klienta grafikę.

Jak uzyskać taśmę pakową z logo za pośrednictwem TCM service?

Proces zamawiania taśmy pakowej z logo firmy w TCM Service nie jest skomplikowany. Producent udostępnił do dyspozycji klientów specjalny kreator nadruków, który ułatwi dodanie własnej grafiki na taśmie. Firma liczy się ze zróżnicowanymi potrzebami swoich klientów, dlatego też udostępnia im bogaty asortyment produktów. Taśmy pakowe, oferowane przez TCM Service, mogą mieć różne kolory, szerokości i długości nawoju rolki. Oznakowane taśmy zachowują swoją trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych, a jednocześnie utrzymują swoje walory estetyczne. Do dyspozycji klientów jest także aplikacja MyTCM, która umożliwia im zarządzanie zamówieniami.

 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

influencer marketing

Influencer marketing – co stoi za jego fenome...

Jeszcze niedawno na popularnych twórców internetowych patrzono z powąt...
SMS Marketing

Na czym polega SMS Marketing?...

Ile razy udało Ci się wyhaczyć twoje ulubione kosmetyki w niższej ceni...
kubek termiczny z logo

Czy kubek termiczny jest dobrym gadżetem rekl...

Mogłoby się wydawać, że przy tak dużej dostępności kubków termicznych...
odzież reklamowa

Odzież o wielkim znaczeniu reklamowym...

Stosowanie odzieży reklamowej to element strategii promocyjnej wielu p...