• Menu

  Złoty medal na 20-lecie

  XSR0095-22„Polisa-Życie” Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group od 20 lat buduje portfele ubezpieczeniowe, kierując się mottem: „Z myślą o nowych perspektywach życia”. W roku jubileuszu odbiera kolejne wyróżnienie za profesjonalizm usług i tym samym udowadnia, że zasłużenie cieszy się renomą

  „Polisa-Życie” Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group na przestrzeni wielu lat działalności zbudowała silną ogólnopolską sieć sprzedaży. W efekcie zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę klientów w 16 Regionalnych biurach handlowych, 36 przedstawicielstwach oraz za pośrednictwem 2010 agentów, których liczba systematycznie rośnie.

  Oferta Towarzystwa odpowiada nie tylko europejskim standardom, lecz także wysokim wymaganiom klientów. Wieloletnie doświadczenie i bieżący monitoring rynku pozwala firmie na bieżąco dostosowywać ofertę do potrzeb i możliwości finansowych klientów oraz zmieniającej się sytuacji ekonomicznej. Chociaż spółka bazuje na tradycyjnych polisach ochronnych i specjalizuje się w ofertach dla zakładów pracy, to jednocześnie stawia na innowacyjne myślenie wykazuje dużą elastyczność w tworzeniu pakietów ubezpieczeniowych.

  Podczas uroczystości zorganizowanej z okazji jubileuszu 20-lecia prezes zarządu spółki Wiesław Szermach odebrał kolejne wyróżnienie w uznaniu dla dotychczasowych osiągnięć i profesjonalnej oferty ubezpieczeń. Tym razem „Polisa-Życie” została uhonorowana Złotym Medalem magazynu „Rynek inwestycji”. To kolejna nagroda dla firmy obok takich wyróżnień, jak Order Finansowy, statuetki Produkt VIP-a, przyznana przez „Magazyn VIP” dla Otwartego Ubezpieczenia na Życie VIP, oraz Firma Dobrze Zarządzana, przyznana przez „Magazyn Gospodarczy Fakty”, a także Certyfikat Znak Jakości KidZone 2013, tytuły: „Super Wiktorii” w kategorii Lider Branży Ubezpieczeń, „Najlepszego Partnera w Biznesie” w kategorii „Wsparcie Przedsiębiorców” i po raz drugi otrzymany w ubiegłym roku tytuł „Najlepszej firmy ubezpieczeń życiowych spółki VIG Polska”. Ponadto firma była nominowana w konkursie „Teraz Polska” Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego w kategorii Usługi Finansowe za Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Opcją Funduszy Super Gwarancja.

  Sam prezes „Polisy-Życie” SA został wyróżniony przez Home&Market tytułem „Menadżera Roku 2014”, a także uhonorowany przez PIU odznaką Zasłużony dla Ubezpieczeń. – Od 20 lat budujemy nowe portfele ubezpieczeniowe, dbając o jakość i konkurencyjność tworzonych produktów, z których będą zadowoleni nasi klienci – mówił prezes Szermach podczas uroczystości jubileuszowej. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim pracownikom za zaangażowanie i wkład pracy, podkreślając, że to ich wysiłek przełożył się na sukces firmy i doprowadził do tego, że razem mogą świętować jubileusz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane