• Menu

  XIV Mistrzostwa Polisy-Życie w Narciarstwie Alpejskim

  Jadwiga SzermachW słonecznej i śnieżnej scenerii jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce od 9 do 11 lutego trwały zawody w ramach XIV Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim.

  Mistrzostwa narciarskie należą już do tradycji Polisy-Życie. Miłośnicy sportów zimowych z niecierpliwością wyczekują spotkania na stoku. Jak co roku sportowej rywalizacji uczestników mistrzostw towarzyszyły dobre humory i niezapomniane wrażenia.

  Pierwszy dzień poświęcony był na rozgrzewkę i naukę dla początkujących pod okiem trenerów ze Ski Active. Drugiego dnia na stoku Czarnej Góry rozpoczęły się mistrzostwa narciarskie. Zawodnicy Polisy-Życie stanęli do konkurencji w slalomie gigancie, podejmując trudną sportową walkę o zaszczytne miejsca na podium.

  Na uroczystej gali odbyła się dekoracja zwycięzców XIV mistrzostw narciarskich. Na najwyższym podium w kategorii kobiet stanęły: Jadwiga Szermach – dyrektor Departamentu Sprzedaży, Ewa Bogacka – dyrektor Departamentu Finansów i Controlingu oraz Franciszka Chochel – agentka RBH Katowice. Wśród mężczyzn zwycięzcami zostali: Krzysztof Lejmanowicz – dyrektor RBH Lublin, Krzysztof Kucik – współpracownik przedstawicielstwa Prudnik oraz Sławomir Przybylski – współpracownik RBH Poznań.

  Na Balu Mistrzów Sportu tytuł królowej zdobyła Bożena Raczkowska, dyrektor przedstawicielstwa w Kątach Wrocławskich, zaś misterem balu okrzyknięto Tomasza Kędziorę – współpracownika firmy w Kątach Wrocławskich.

  Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom zimowej rywalizacji, należą się gratulacje za sportową walkę, trud, a początkującym – za odwagę.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane