• Menu

  Zainwestuj w fotel masujący dostosowany do Twoich oczekiwań

  Czasy, w których użytkownicy musieli dostosowywać się do oferowanych urządzeń i konstrukcji minęły bezpowrotnie. Dzięki zaawansowaniu technologii obecnie to my dopasowujemy sprzęt i wyposażenie do swoich potrzeb.

  fotel masujący

  Czy to skomplikowane zadanie, które wymagać będzie od Ciebie wiedzy i dużej ilości czasu? Jeżeli chodzi o fotele masujące, nie musisz się przejmować. Żeby znaleźć asortyment z najwyższej półki w doskonałych cenach, wystarczy odwiedzić stronę firmy Rest Lords. W tym materiale jednak skupimy się na tym, jak przebrnąć przez ofertę w płynny sposób i kupić produkt, który spełni wszystkie kryteria użytkowników.

  Wielkość i design

  Masz niewielki salon i mieszkasz w bloku? Dysponujesz nieograniczoną przestrzenią, ponieważ posiadasz ogromny dom z obszernym salonem? W obydwu przypadkach musisz dostosować wielkość fotela masującego. Jeżeli w pierwszym wypadku wybierzesz zbyt duży, wnętrze pomieszczenia może stać się przytłaczające, natomiast w drugiej sytuacji po prostu będzie wyglądać on zabawnie i w pewnym sensie “zniknie” w przestrzeni.

  Podobnie jest z wykończeniem danego modelu. Jeżeli w Twojej nieruchomości panuje styl klasyczny, doskonałym wyborem będzie pasujący fotel masujący. Przykładem może być Massaggio Piccolo, który perfekcyjnie komponuje się z drewnianymi elementami wystroju.

  Funkcje i programy

  Chcesz poczuć się podczas masażu, jak na latające chmurze? W takim razie musisz wybrać model, który posiada funkcję Zero Gravity. Wolisz rozciągnąć się po całym dniu w fotelu przed biurkiem i poczuć jak z samego rana? Rozciąganie więc jest stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Trzeba przyznać, że są to wyjątkowe i bardzo funkcjonalne dodatki, które umilą każdy powrót z pracy i wieczór. Jeżeli jednak jesteś osobą, która w zimę potrzebuje kilku koców, to funkcja ogrzewania stworzona jest z myślą o Twoich potrzebach. Niemal wszystkie fotele masujące z oferty Rest Lords posiadają wyjątkowe opcje i programy. Warto więc się z nimi zapoznać osobiście.

  Cena i możliwości płatności

  Ceny w ofercie Rest Lords zaczynają od ok. 3 tysięcy złotych. Tyle trzeba zapłacić m.in. za Massaggio Piccolo. Kończą się natomiast na 32 tysiącach złotych, za model Fujiiryoki JP1000. Pomiędzy oczywiście znajdziesz masę interesujących konstrukcji, w zróżnicowanych ofertach i parametrach.

  Chcesz kupić model o klasę wyższy? Zawsze możesz skorzystać z oferty ratalnej. Rest Lords oferuje proste raty 0% do 15 tysięcy złotych. Czy to oznacza, że nie można kupić droższego modelu na raty? Oczywiście, że tak. Załóżmy, że chcesz Massaggio Stravagante za 17970 złotych. Musisz uiścić wpłatę własną w wysokości 2970 złotych, a reszta ceny zostanie rozłożona na raty, np. 20 x 750 zł miesięcznie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane