• Menu

  Wypożyczalnia ekranów ledowych – jaki sprzęt wybrać

  Wypożyczalnia ekranów ledowychPodczas organizacji eventu czy imprezy masowej, niezwykle ważnym elementem jest profesjonalna oprawa techniczna. W profesjonalnych wypożyczalniach sprzętu np u firm eventowych znajdziecie szeroki wybór ekranów ledowych o różnych parametrach i właściwościach. Dzięki temu usługi agencji eventowych są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom rozmaitych klientów.

  Renomowane firmy eventowe na ogół posiadają ogromną, specjalistyczną wiedzę, która jest na bieżąco aktualizowana oraz poszerzana wraz z postępem i rozwojem technicznym jak i  technologicznym. Na rynku istnieje wiele firm eventowych z wieloletnim stażem. Chwalą się one swoim wieloletnim doświadczeniem, obecnością na rynku oraz ilością zrealizowanych imprez i eventów przy użyciu wszelkiego rodzaju sprzętu eventowego. Są to dodatkowe atuty oraz argumenty popierające ich przewagę nad mniejszą i mniej doświadczoną konkurencją

  Na rynku istnieje wiele firm oferujących różnego rodzaju ekrany ledowe nadające się na najprzeróżniejsze imprezy i eventy. Nie ma znaczenia czy dana impreza odbywa się w dzień czy w nocy lub w trakcie złej pogody. Firma, która wie co robi i zna się na rzeczy będzie w stanie dopasować dobór sprzętu do Twoich potrzeb.

  Polecane ekrany ledowe

  Aktualnie jednym z najlepszych ekranów ledowych jest telebim P2 UNILUMIN UPAD III Pixel Pitch. Cechuje go niezwykle wysoka jakość obrazu oraz niezawodność. Ponadto, specyfikacja techniczna tego ekranu ledowego, pozwala na oglądanie obrazu już z odległości dwóch metrów. Jest to istotna i pożądana cecha, szczególnie na imprezach masowych. Niejednokrotnie zdarza się, że goście rozmieszczeni są w na bardzo dużej powierzchni w związku z czym nie każdy może w jednakowym stopniu i w pełni cieszyć się oprawą sceniczną imprezy. Wyżej wymieniony ekran ledowych w tym przypadku jest świetnym wyborem i rozwiązaniem, gdyż gwarantuje jednakowy komfort korzystania niezależnie od długości, światła czy warunków atmosferycznych.

  Kolejnym bardzo popularnych wśród firm eventowych ekranem ledowym doskonałej jakości jest HDR 5 P5 DICOLOR Pixel Pitch P5.9mm High Refrash Rate 6700. Ten telebim oferuje doskonałą jakość obrazu i jest jednym z najnowszych i najlepszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Specjalna konstrukcja pozwala na bardzo sprawny montaż oraz złożenie jej. Kolejnym elementem charakterystycznym dla dwóch wymienionych powyżej telebimów jest zastosowanie w nich nowatorskiego rozwiązania jakim są diody black smd.

  Dzięki wysokiemu rozwojowi techniki możemy cieszyć się tak doskonałymi urządzeniami. Ponadto usługa jaką jest wypożyczalnia sprzętu estradowego pozwala nie tylko na znaczne zaoszczędzenie czasu, nerwów i ograniczenie kosztów, ale przede wszystkim daje komfortową pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i profesjonalnie zorganizowane przed imprezą.

  Organizując duży event, siłą rzeczy klienci są zaaferowani i zestresowani. Nieważne czy jest to pierwsze większe wydarzenie w ich karierze, czy już któreś z kolei, za każdym razem jest mnóstwo spraw których trzeba dopilnować, dlatego korzystają z usług agencji, które cieszą się mogąc ich odciążyć chociaż w nieznacznym stopniu. Agencje eventowe dają gwarancję , że zajmą się nie tylko profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego ekranu ledowego , ale także jego montażem, umiejscowieniem i konserwacją.

  Więcej informacji znajdą Państwo na: https://cma.pl/ekrany-diodowe-telebimy-hd-p3-9mm/

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane