• Menu

  Wynajem żurawi mobilnych – nowoczesne rozwiązania w Twoim zasięgu

  Bez dwóch zdań, dźwigi to niezastąpione rozwiązanie w zakresie przenoszenia ciężkich ładunków na dużych wysokościach. Warto jednak zaznaczyć, że możliwości żurawi stacjonarnych są nieco ograniczone, szczególnie jeśli działamy przy wielu projektach i zależy nam na maksymalnej efektywności pracy. Odpowiedzią na rosnące wymagania budownictwa są bez wątpienia mobilne żurawie wieżowe. Są one niezwykle funkcjonalne, lecz ich największym atutem jest możliwość swobodnego transportu we wskazane miejsca.

  Wynajem żurawi mobilnych

  Rozwiązanie nowoczesnego budownictwa – żurawie samojezdne

  Zaawansowany technologicznie park maszynowy to gwarancja wysokiej efektywności pracy, pożądanej szybkości działania oraz terminowej realizacji projektu. Firmy budowlane ukierunkowane na sukces doskonale wiedzą, że poszukiwanie coraz wydajniejszych rozwiązań i inwestowanie w nowoczesny sprzęt jest dziś koniecznością. Warto dodać, że usprawnienia wcale nie muszą być kosztowne. Znając potrzeby rynku, wiele firm proponuje wynajem żurawi samojezdnych na bardzo korzystnych warunkach.

  W odróżnieniu od żurawi tradycyjnych, mobilne żurawie wieżowe można przygotować do pracy w ciągu zaledwie 30 minut. Ponadto, gwarantują one znacznie lepszą widoczność, a do ich obsługi wystarczy tylko jedna osoba. Nic dziwnego, że coraz więcej ekip budowlanych wykorzystuje je w swojej codziennej pracy.

  Szeroki zakres zastosowań

  Wykorzystując mobilne żurawie wieżowe zyskujesz możliwość realizacji szerokiego spektrum prac. Bez względu na to czy zależy Ci na sprawnym załadunku i rozładunku czy też chcesz usprawnić prace montażowo-instalacyjne możesz mieć pewność, że powyższe urządzenia spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki możliwości zasilania z budowy, są one przyjazne dla środowiska i nie generują dużego hałasu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również w obiektach zamkniętych, gdyż charakteryzują się dość kompaktową budową.

  Nie sposób pominąć również nienagannych parametrów technicznych żurawi samojezdnych. Oferują one maksymalne obciążenie w zakresie 10 ton oraz promień działania kształtujący się na poziomie aż 60 metrów. Pozwala to na kompleksową obsługę dużych inwestycji, bez konieczności ciągłego przemieszczania sprzętu oraz montowania kilku dźwigów stacjonarnych.

  Podejmij współpracę ze sprawdzonym partnerem!

  Firm oferujących wynajem nowoczesnych urządzeń budowlanych takich jak mobile żurawie wieżowe jest coraz więcej. Warto więc dokładnie sprawdzić wybranych przez nas partnerów, tak aby uzyskać dogodne warunki współpracy oraz wysokiej jakości wsparcie w zakresie wyboru optymalnego urządzenia. Pomimo tego, że mobilne żurawie wieżowe są bardzo uniwersalne, parametry użytkowe poszczególnych modeli mogą się nieco różnić. Dlatego wybór właściwej opcji powinien być przemyślany i podjęty w oparciu o szczegółową analizę rodzaju wykonywanej pracy.

  Szczegóły oferty Tomczyk – żurawie wieżowe

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane