• Menu

  Wózki bliźniacze Baby Jogger – poznaj 3 modele

  Wybór dziecięcego wózka nigdy nie powinien być przypadkowy. Młodzi rodzice będą korzystali z niego przez dłuższy czas. Warto więc, by postawili na taki model, który odpowiada ich potrzebom i pasuje do stylu życia. Jeśli spodziewamy się bliźniąt, a przy tym jesteśmy bardzo aktywni, powinniśmy sprawdzić, co przygotowała marka Baby Jogger.

  Przeglądając wózki, należy zawsze spojrzeć na takie parametry jak wielkość, co w przypadku dwójki dzieci ma szczególne znaczenie. Musimy wziąć pod uwagę, czy wszędzie się zmieścimy i czy prowadzenie wózka będzie wygodne. Ponadto liczy się waga, sposób składania, obecność amortyzacji, rodzaj zabezpieczeń i hamulców. W przypadku wózków do biegania spójrzmy również na koła – nie tylko nam musi być komfortowo, dzieciom także. Jedną z firm, która przygotowała kilka ciekawych modeli dla aktywnych rodziców bliźniaków, jest Baby Jogger. Jakie propozycje mamy do wyboru?

  Baby Jogger

  Baby Jogger City Select Double

  To zwrotny wózek spacerowy dla dwójki dzieci, w którym maluchy nie siedzą obok siebie, więc wózek zajmuje mało miejsca. Składa się go za pomocą jednego przycisku, a dołączone siedziska można ustawiać w różny sposób. Lekki aluminiowy stelaż jest wytrzymały i funkcjonalny. Przednie piankowe koła są obrotowe, przez co wózek jest bardzo zwrotny. Tylne koła są pompowane, dzięki czemu jazda wózkiem będzie wygodna nawet przy trudnej nawierzchni. Ponadto wózek wyposażono w dobrą amortyzację, więc dziecko nie będzie odczuwać żadnych wstrząsów nawet na nierównej powierzchni. Do tego posiada teleskopową rączkę, kosz zakupowy, kieszeń na drobne przedmioty, podnóżki, barierki i pasy bezpieczeństwa.

  Baby Jogger City Mini GT2 Double

  Dla rodziców ceniących sobie wygodę i tradycyjne rozwiązania będzie to model idealny. Dzieci będą siedziały obok siebie i do każdego malucha jest taki sam dostęp. Wózek posiada cztery terenowe koła i rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnych warunkach. Komfort jazdy zwiększa dobra amortyzacja. Siedziska są bardzo wytrzymałe i z wózka mogą korzystać dzieci, które ważą mniej niż 22 kg, czyli do prawie 4 lat. Wózek posiada ręczny hamulec postojowy, filtr UV50+ w budkach, bardzo duży kosz zakupowy i regulowany podnóżek. Tak jak w poprzednim przypadku składanie i rozkładanie wózka jest bardzo szybkie.

  Baby Jogger City Select Lux Double wózek 2w1

  Wózki Baby Jogger to często modele 2w1 i 3w1, czego ten model jest przykładem. W zestawie jest gondola i wózek spacerowy. Może być dla bliźniaków, albo dwójki rodzeństwa w różnym wieku. Dzieci siedzą jedno nad drugim. Siedziska i gondole można ustawiać w różnych konfiguracjach. Wózek posiada wiecznie pompowane koła, dlatego nie musimy obawiać się o to, że przebijemy oponę na ostrym szkle. Wszystkie koła mają amortyzację. Ponadto hamulec znajduje się na rączce, co bardzo ułatwia prowadzenie, a teleskopową rączkę można regulować i dopasować od wzrostu osoby prowadzącej wózek. Standardowo mamy kosz na zakupy, a siedziska są regulowane. Po złożeniu wózek zajmuje mało miejsca.

  2 odpowiedzi na “Wózki bliźniacze Baby Jogger – poznaj 3 modele”

  1. Robert S. pisze:

   Polecam wózki z Legionowa – firma chyba ZEFIR

  2. Witek pisze:

   Na wózkach sie nie znam, ale coraz więcej na ulicach podwójnych wozów. Producenci zacierają ręce.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane