logo
logo
logo
logo
Walentynkowy prezent

Walentynkowy prezent od serca
Opublikowano: 18 stycznia 2022

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć. Nic więc dziwnego, że tak dużo osób pragnie ją celebrować na wiele rozmaitych sposobów. Oprócz drobnych czułości, miłych gestów i pięknych słów, które kierowane są względem wybranki bądź wybranka serca na co dzień, warto zadbać także o to, by w Walentynki otrzymali oni coś wyjątkowego.

Prezent o sentymentalnym i unikalnym charakterze

Aby sprawić prawdziwą radość ukochanej osobie, wcale nie trzeba wydawać majątku. Wręcz przeciwnie – liczy się pomysł, kreatywne podejście oraz zaangażowanie. To one zagwarantują niepowtarzalny efekt, zwłaszcza gdy podarunek zostanie wykonany samodzielnie. Prezent na Walentynki DIY posiada wiele zalet, a najważniejszą z nich jest jego unikalny charakter. Patrząc na taki przedmiot od razu widać, że jego powstanie wymagało znacznie większej ilości pracy i inwencji, niż zwykłe wybranie się do sklepu i zakupienie czegoś tak standardowego, jak bukiet czerwonych róż czy biżuteria. Kluczem do sukcesu jest idea i odrobina cierpliwości. Oto kilka inspiracji, które można wcielić w życie!

Wykaż się odrobiną fantazji i samodzielnie stwórz wyjątkową niespodziankę

Znakomitym rozwiązaniem jest zrobienie fotoksiążki, jednak przy jak najmniejszym udziale innych osób. W tym celu wystarczy kupić specjalny album lub notes o czystych kartkach, w grubej, estetycznej oprawie i wywołać wspólne fotografie. Zdjęcia powinny zostać umieszczone na poszczególnych stronach i udekorowane w ciekawy sposób. Posłużą do tego odręczne rysunki, zabawne powiedzenia, cytaty z ulubionych piosenek bądź filmów, a także naklejki. Te wszystkie elementy stworzą zachwycające kolaże, które razem staną się namacalną opowieścią o jedynej w swoim rodzaju miłości. Godny uwagi prezent na Walentynki DIY to również ręcznie robiona biżuteria. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele zestawów do jej tworzenia oraz sporo dokładnych instrukcji, nie będzie to więc trudne. Trzeba jedynie zaopatrzyć się w potrzebne części, takie jak:

  • zawieszki
  • zapięcia
  • żyłki
  • kamienie naturalne

Wybiera się je w zależności od tego, czy tworzone są kolczyki, naszyjnik, czy też bransoletka, a potem układa w dobrze przemyślaną całość. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że takie dodatki zyskają szczególne miejsce w sercu adresatki podarunku. W końcu czy jest lepsza biżuteria niż ta, którą ukochany zrobił samodzielnie, uwzględniając przy tym wszelkie upodobania swojej partnerki? Wartą polecenia opcją jest bez wątpienia zaprojektowanie specjalnego kubka, który zostanie pokryty samodzielnie namalowanymi wzorami. Idąc o krok dalej, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by zrobić go od podstaw – na przykład z gliny. Koniecznie w czerwonej barwie, która będzie jednoznacznie nawiązywała do Walentynek! Kawa, herbata i inne napoje będą smakować w nim wyśmienicie, przywołując miłe wspomnienia i przyprawiając o szybsze bicie serca. Możliwości jest tak wiele, że każdy bez trudu znajdzie rozwiązanie, które wcieli w życie tak, by móc wręczyć swojej miłości prezent na Walentynki DIY.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

prezent dla babci

5 propozycji na prezent na Boże Narodzenie dl...

Szukasz pomysłu na niecodzienny prezent świąteczny dla dziadkó...
kosz-upominkowy

Jaki biznesowy kosz upominkowy warto wybrać?...

Kosz upominkowy to modny i chętnie wybierany prezent biznesowy. Wielu...
prezent

Jaki prezent kupić szefowi?...

Urodziny, imieniny, święta - to tylko kilka okazji, na które lubimy wr...
Walentynki

Co podarować na Walentynki?...

Walentynki to święto, które na stałe zadomowiło się w Polsce. Okazało...