logo
logo
logo
logo

VII Konferencja Sieci Szerokopasmowe
Opublikowano: 6 listopada 2015

Dnia 19 listopada 2015 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się VII edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe. Formuła spotkania umożliwia swobodny dialog z kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za rozbudowę sieci szerokopasmowych zarówno ze strony administracji publicznej jak i biznesu. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

Budowa sieci szerokopasmowych jest podstawą dalszej informatyzacji regionów i jednym z elementów jego zrównoważonego rozwoju. Na realizację projektów dotyczących utworzenia infrastruktury Internetu szerokopasmowego w Polsce przeznaczono środki z budżetu unijnego na kwotę ponad 4,5 mld PLN w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa i Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO). Efektem debat nadchodzącej edycji będą rekomendacje przedstawiane najwyższym władzom w Polsce, zawierające propozycje zmian legislacyjnych, mające na celu usprawnienie procesów wdrażania i realizacji inwestycji.

Nad poziomem merytorycznym czuwa Rada Programowa i Rada Ekspercka Wydarzenia, działające pod przewodnictwem Prezesa Piotra Muszyńskiego (Orange Polska) w której skład wchodzą m.in.: Andrzej Halicki (Minister Administracji i Cyfryzacji), Magdalena Gaj (UKE), Przemysław Kurczewski (EmiTel), Andrzej Dulka (Alcatel-Lucent), Jacek Niewęgłowski (P4), Anna Streżyńska (Internet dla Mazowsza).

Wydarzenie jest skierowane do takich sektorów jak:
• Administracja publiczna
• Infrastruktura
• Telekom
• IT
• Budownictwo
• Finanse
• Doradztwo/Prawo/Marketing
• Energetyka

Tagi: , , , , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron – co to jest i jak dział...

Pozycjonowanie stron to proces, którego głównym celem jest poprawa wid...
AI w obsludze klienta

AI w obsłudze klienta – jak zmienia standardy...

Sztuczna inteligencja coraz mocniej zmienia sposób, w jaki firmy obsłu...
windykacja

Jakie są rodzaje windykacji? Sprawdź!...

Dochodzenie własności za pomocą rozmaitych narzędzi – tym, mówiąc najo...