• Menu

  Nowoczesne uzdrowisko Krynica-Zdrój

  krynica (3)Uzdrowisko Krynica-Zdrój położone w Beskidzie Sądeckim w malowniczej dolinie Kryniczanki, 130 km na południe od Krakowa i kilkanaście od granicy ze Słowacją. Od dwóch stuleci przyjeżdżają do nas kuracjusze, by korzystać z największego bogactwa tej ziemi – mineralnych wód leczniczych.

  Organizujemy:

  • pobyty sanatoryjne
  • wczasy lecznicze
  • turnusy rehabilitacyjne
  • pobyty weekendowe

  Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Nowego i Starego Domu Zdrojowego, Patrii oraz Nowych Łazienek Mineralnych. Lokalizacja obiektów to centrum krynickiego zdroju, co powoduje, że nasi goście mają bardzo blisko do pijalni wód, sal koncertowych i spacerów na deptaku.

  Oferujemy Państwu miejsca w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych oraz apartamentach. Zapewniamy smaczne wyżywienie uwzględniające różnorodne diety.

  W naszych sanatoriach czeka na Państwa doskonale wyposażona baza zabiegowa hydroterapeutyczna (kąpiele mineralne, masaże podwodne, wirowe, bicze szkockie, kąpiele perełkowe i czterokomorowe), zabiegi borowinowe, elektro i światłolecznicze, inhalacje, krioterapia, kinezyterapia, gabinety masażu klasycznego, sauna, solarium. W Starych Łazienkach Mineralnych wyjątkowy zabieg: sucha kąpiel gazowa CO2 oraz kąpiel ozonowa, kriokomora ogólnoustrojowa – leczenie zimnem. Ważnym zabiegiem jest krenoterapia – leczenie wodami mineralnymi (Jan, Józef, Kryniczanka, Zuber, Słotwinka, Mieczysław) podawanymi prosto ze źródeł w pijalni uzdrowiskowej.

  Zapraszamy!

  www.uzdrowisko.krynica.com.pl

  (art. spons.)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *